مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۷۷۹
زمان انتشار : ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

19 امتیاز اختلاف با بارسا

سرنوشت بدترین رئال تاریخ چه می شود؟

در حالی که همه منتظر ادامه روند درخشان رئال زیدان بودند اما آنها نتوانستند کاری از پیش ببرند و در حال حاضر در یکی از بدترین دوران تاریخ خود به سر می‌برند.

به گزارش  نتایج به بدترین شکل ممکن برای کهکشانی ها رقم می‌خورد. تیم در آرزوی دو برد متوالی قرار دارد و فاصله با آن رئال فصل پیش بسیار زیاد است. تیم همان تیم است اما یک جای کار می لنگد.

اگر کمی ریزبینانه به نتایج و عملکرد بازیکنان رئال مادرید در فصل جاری بنگریم، خواهیم فهمید که علت این مقدار از هجمه های منفی علیه زین الدین زیدان و شاگردانش چیست، چرا که آنها در حال رقم زدن شگفتی بی سابقه از عملکرد بد خود در رقابت های لالیگا هستند!

کریستیانو رونالدو

در تاریخ باشگاه، بیشترین اختلاق ثبت شده با صدر جدول رقابت های لالیگا فاصله ای زیاد داشته است، مربوط به ژوزه مورینیو در فصل ۲۰۱۲/۱۳ است که آنها با اختلاف ۱۸ امتیاز نسبت به تیم صدرنشین در پایان فصل قرار داشتند تا زیدان و شاگردانش رکورد شکنی نمایند و در اواسط فصل (در صورتی که بارسلونا بتواند برابر رئال سوسیداد به پیروزی برسد) با اختلاف ۱۹ امتیاز پشت سر بارسلونا قرار بگیرند.

رئال مادرید با صدر جدول لالیگا فاصله ای ۱۹ امتیازی پیدا خواهد کرد، بدتر از این ماجرا این است که آنها با دپورتیوو آلاوز انتهای جدولی فاصله ای ۱۷ امتیازی پیدا کرده اند و بسیار مستعد رسیدن به رتبه های قعر جدولی هستند،چرا که فاصله آنها به انتهای جدول نسبت به صدر جدول کمتر است!

شاگردان زین الدین در ۲ دیدار متوالی در خانه خود نتوانسته اند موفق به گلزنی شوند، چرا که آنها دو دیدار گذشته خود در لالیگا اسپانیا برابر بارسلونا و ویارئال را بدون گل زده به پایان رسانده اند تا با رکورد بد خود در فصل ۲۰۰۶/۷  که در دو دیدار پیاپی برابر لوانته و بتیس نتوانسته بودند گلزنی نمایند برابری کنند.

کهکشانی ها که رکورد های بدشان بی شمار شده است، از فصل ۲۰۰۸/۹ تا به امروز هرگز سابقه نداشته است که در دو دیدار پیاپی متحمل شکست شوند، با پذیرش شکست از سوی مادریدی ها در دو دیدار برابر بارسلونا و ویارئال، آنها حالا خاطره ۲ شکست پیاپی در فصل ۲۰۰۸/۹ برابر بارسلونا و رئال مایورکا را تداعی کرده اند.

کریم بنزما

مردان زین الدین حالا با مشکل بزرگی دست و پنجه نرم می کنند که ۲  پیروزی متوالی برای آنها بدل به یک آرزو شده است! چرا که از ۹ هفته پیش تا به امروز روند آنها سینوسی بوده است و نتوانسته اند ۲ پیروزی پیاپی را تجربه نمایند.

هر تیمی در سانتیاگو برنابئو می تواند یک مدعی باشد، این افتخاری است که زیدان نصیب رقبای خود کرده است، چرا که ویارئال برای اولین بار در تاریخ توانست بالاخره در سانتیاگو برنابئو به پیروزی برسد، بتیس پس از ۱۹ سال انتظار موفق شد سانتیاگو برنابئو را به تسخیر خود در بیاورد، و بدتر از همه اینکه خیرونا در اولین حضورش در لالیگا توانست برابر مادریدی ها به پیروزی برسد!

زین الدین زیدان

با این شرایط اسف بار نکته جالب این است که همچنان زین الدین زیدان معتقد است تیمش بهترین ترکیب جهان را در اختیار دارد و بازیکنانش برترین هستند تا رئال مادرید هرچه که می گذرد افتخارات خود را به زیر سوال ببرد!

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!