مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۹۱۶
زمان انتشار : ۰۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

ستاره تاتنهام چشم رئال را گرفته است

درخشش هر ستاره‌ای در اروپا مدیران رئال مادرید را قلقلک می دهد. فلورینتو پرز همواره نشان داده است که علاقه‌ی زیادی به زیاد کردن ستاره های خود دارد.

به گزارش  برای اوج گرفتن همزمان تاتنهام و تیم ملی دانمارک می توان یک علت مشترک پیدا کرد. بازیکنی که رهبر میانه‌ی میدان این دو تیم است. کریستین اریکسن جوان جویای نامی که در سال ۲۰۱۴ از آژاکس به تاتنهام پیوست و در این سال ها مدام در حال پیشرفت بوده است. حال وی ستاره اصلی تیم ملی دانمارک و یکی از بهترین بازیکنان اروپا قلمداد می شود.

آمار خیره کننده او در تیم ملی دانمارک به وایکینگ ها کمک کرد تا یکی از ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ باشند. اریکسن در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در ۱۲ بازی ۱۱ گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رساند.

اریکسن در تاتنهام هم در کنار هری کین و دله علی مثلثی آتشین تشکیل داده اند که هر حریفی را به هراس می اندازد. این ستاره دانمارکی تا کنون  ۱۴۵ بار با پیراهن تاتنهام در لیگ جزیره به میدان رفته که در این دیدارها ۳۴ گل زده است. اسپرز در  این بازی ها ۸۲ پیروزی و ۳۰ شکست را داشته است.
فلورنتینو پرز که علاقه زیادی به جمع کردن ستاره ها دارد تلاش خود برای جذب اریسکن را آغاز کرده است. پرز پیش از این نشان داده است که معمولا در جذب بازیکنان مورد نظرش موفق است و احتمال اینکه اریکسن را بزودی در برنابئو ببینیم زیاد است.پیش از این خبرهایی در مورد پیوستن این ستاره دانمارکی به بارسلونا به گوش می رسید. بنابراین می توان جدال جالبی را میان این دو باشگاه پیش بینی کرد. حتی در صورت پیوستن اریکسن به رئال و کوتینیو به بارسا مقایسه عملکرد این دو ستاره می تواند جذابیت خاصی را به همراه داشته باشد.

پیش از این رئال گرت بیل را از تاتنهام به خدمت گرفته بود که با مصدومیت های پی در پی او حالا کهشانی ها در پی فروش او هستند. آیا اریکسن به سرنوشت بیل دچار خواهد شد؟

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!