مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۹۱۶
زمان انتشار : ۰۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

ستاره تاتنهام چشم رئال را گرفته است

درخشش هر ستاره‌ای در اروپا مدیران رئال مادرید را قلقلک می دهد. فلورینتو پرز همواره نشان داده است که علاقه‌ی زیادی به زیاد کردن ستاره های خود دارد.

به گزارش  برای اوج گرفتن همزمان تاتنهام و تیم ملی دانمارک می توان یک علت مشترک پیدا کرد. بازیکنی که رهبر میانه‌ی میدان این دو تیم است. کریستین اریکسن جوان جویای نامی که در سال ۲۰۱۴ از آژاکس به تاتنهام پیوست و در این سال ها مدام در حال پیشرفت بوده است. حال وی ستاره اصلی تیم ملی دانمارک و یکی از بهترین بازیکنان اروپا قلمداد می شود.

آمار خیره کننده او در تیم ملی دانمارک به وایکینگ ها کمک کرد تا یکی از ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ باشند. اریکسن در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در ۱۲ بازی ۱۱ گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رساند.

اریکسن در تاتنهام هم در کنار هری کین و دله علی مثلثی آتشین تشکیل داده اند که هر حریفی را به هراس می اندازد. این ستاره دانمارکی تا کنون  ۱۴۵ بار با پیراهن تاتنهام در لیگ جزیره به میدان رفته که در این دیدارها ۳۴ گل زده است. اسپرز در  این بازی ها ۸۲ پیروزی و ۳۰ شکست را داشته است.
فلورنتینو پرز که علاقه زیادی به جمع کردن ستاره ها دارد تلاش خود برای جذب اریسکن را آغاز کرده است. پرز پیش از این نشان داده است که معمولا در جذب بازیکنان مورد نظرش موفق است و احتمال اینکه اریکسن را بزودی در برنابئو ببینیم زیاد است.پیش از این خبرهایی در مورد پیوستن این ستاره دانمارکی به بارسلونا به گوش می رسید. بنابراین می توان جدال جالبی را میان این دو باشگاه پیش بینی کرد. حتی در صورت پیوستن اریکسن به رئال و کوتینیو به بارسا مقایسه عملکرد این دو ستاره می تواند جذابیت خاصی را به همراه داشته باشد.

پیش از این رئال گرت بیل را از تاتنهام به خدمت گرفته بود که با مصدومیت های پی در پی او حالا کهشانی ها در پی فروش او هستند. آیا اریکسن به سرنوشت بیل دچار خواهد شد؟

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی