مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۷۵۶
زمان انتشار : ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۱

زیدان: نه تونل افتخار بارسایی‌ها برایم اهمیت دارد نه اختلاف رونالدو با باشگاه!

سرمربی فرانسوی رئال مادرید تیمش را برای پذیرایی از بارسلونا در ال‌کلاسیکوی خانگی هفته هفدهم لالیگا، آماده توصیف کرد.

به گزارش  زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از ال‌کلاسیکوی(شنبه) که از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو آغاز می‌شود، به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد. او درباره وضعیت روانی تیمش پیش از حساس‌ترین بازی کهکشانی‌ها در نیمه نخست فصل جاری گفت: وضعیت ما خوب است. این بازی پیش از تعطیلات زمستانی است و به همین دلیل می‌خواهیم برای ارائه یک بازی خوب آماده شویم.

ال‌کلاسیکوی فردا مصاف تیم دارنده بهترین خط دفاعی، بهترین دروازه‌بان و بهترین خط حمله این فصل با تیمی است که مهاجمانش از ابتدای فصل افت محسوسی در زمینه گلزنی داشته‌اند.

زیزو در این خصوص گفت: هر کسی می‌تواند نظری داشته باشد و یک نفر را بهترین دروازه‌بان بدانید. برای ما اما تنها چیزی که اهمیت دارد بازی فرداست و اینکه چگونه باید در آن ظاهر شویم.

ایجاد تونل افتخار برای بازیکنان رئال مادرید از سوی بازیکنان بارسلونا به دلیل قهرمانی کهکشانی‌ها در جام جهانی باشگاه‌ها و اختلاف نظرهایی که در این خصوص وجود داشته (از جمله اظهارات اخیر کارلس پویول که گفته تونل افتخار باید نوعی احترام به حریف باشد نه ابزاری برای تحقیر تیمی که این تونل را می‌زند)، موضوع دیگری بود که سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها به آن پرداخت.

او در این باره تأکید کرد: این موضوع به هیچ عنوان برای من جذابیت ندارد. تنها چیزی که برای من و تمام بازیکنان و همه مادریدی‌ها اهمیت دارد، خود بازی است. این سخت‌ترین بازی فصل است. ال‌کلاسیکوها همیشه زیبا و سخت هستند. بازیکنان باید به بهترین شکل برای این بازی آماده شوند و ما این کار را انجام داده‌ایم.

زیزو در پاسخ به این سؤال که آیا شکست در این بازی به رئال مادرید بیش از بارسلونا ضربه می‌زند، گفت: فصل طولانی است. هر اتفاقی که در این بازی رخ دهد ما تغییر نخواهیم کرد.

سرمربی کهکشانی‌‌ها درباره کریستیانو رونالدو و اختلافاتش با باشگاه رئال مادرید هم عنوان کرد: همه چیز روبه‌راه است. رونالدو صد در صد آماده است. من وارد مباحث دیگر نمی‌شوم. تنها چیزی که فکرم را مشغول کرده بازی است. کریستیانو سزاوار مورد احترام واقع شدن از سوی باشگاه است. بعد از تعطیلات در خصوص این موضوع صحبت خواهیم کرد.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی