مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۰۰۰۹
زمان انتشار : ۰۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲

زمان دربی هشتاد‌ و‌ پنج در آلمان تغییر کرد/پلیس فدرال برای برقراری امنیت تضمین داد+نامه فدراسیون

پس از موافقت پلیس فدرال و فدراسیون فوتبال آلمان برای میزبانی از هشتاد و پنجمین دربی تهران زمان این بازی تغییر کرد.

به گزارش  در پی جلسه‌ای که عصر امروز مسئولان اسپانسر با دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در پی برگزاری دربی ۸۵ در آلمان انجام دادند توافقات جدیدی برای انجام این بازی در شهر بیله‌فلد آلمان به دست آمد.

در این جلسه که به صورت کنفرانس تلفنی مسئولان باشگاه استقلال و مسئولان مربوطه صداوسیما حضور داشتند توافق بر این شد تا زمان دربی تغییر کند. پلیس فدرال آلمان و فدراسیون فوتبال این کشور با انجام این بازی موافقت خود را اعلام کرده و نامه کتبی خود را به ایران ارسال کردند.

در پی توافقات جدید قرار شد دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در شهر بیله‌فلد آلمان به جای ۲۵ تیرماه در تاریخ ۳۱ تیرماه در همین ورزشگاه برگزار شود.

این در حالی است که پیش از این قرار بود بازی در تاریخ ۳۰ تیر انجام شود اما چون در این ورزشگاه در این تاریخ قرار است بازی برگزار شود به همین دلیل شنبه ۳۱ تیر در ساعت ۲۲ شب هشتاد و پنجمین دربی در این ورزشگاه انجام خواهد شد.

از طرفی ایرانیان زیادی از کشورهای آلمان‌، بلژیک، فرانسه و هلند خواهان تهیه بلیت برای تماشای این بازی هستند و به همین دلیل زمان بازی چند روز عقب افتاد تا ایرانیان مقیم اروپا هم بتوانند به خوبی از این بازی استقبال به عمل بیاورند.

همچنین پلیس فدرال آلمان تضمین برقراری امنیت این دیدار را انجام داده و با این شرایط ایرانیان مقیم اروپا با خیالی آسوده قادر خواهند بود در تاریخ ۳۱ تیر که مصادف با ۲۲ جولای خواهد بود این دیدار را از نزدیک تماشا کنند.

البته در تاریخ ۳۰ تیر قرار است تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران دیدار سوپرجام کشور را برگزار کنند و به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار است رایزنی‌های خود را برای تغییر زمان این دیدار با مسئولان مربوطه انجام دهند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی