مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۶۴۲
زمان انتشار : ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۲

این بار در جام‌جهانی

رکورد جدید باشگاه بارسلونا + عکس

هواداران تیم های باشگاهی در هر زمینه ای با یکدیگر رقابت می کنند. این رقابت به جام جهانی هم کشیده می شود. آخرین بحثی که توسط هواداران بارسلونا پیش کشیده شده است، صحبت درباره‌ی ...

به گزارش  پس از شروع جام جهانی هواداران باشگاه ها، علاوه بر حمایت از تیم های ملی خود، عملکرد بازیکنان تیم های محبوب خود را نیز پیگیری می کنند. در این بین علاوه بر بحث بر سر درخشش این بازیکنان، رقابتی نیز بر سر تعداد بازیکنان دعوت شده نیز وجود دارد.

با بررسی تیم های صعود کننده می توانیم پیش بینی کنیم که باشگاه بارسلونا امسال بیشترین تعداد بازیکن را در تاریخ خود خواهد داشت. در جام جهانی پیش رو آبی اناری ها ۱۵ نماینده در جام جهانی خواهند داشت، این ۱۵ بازیکن شامل مسی، ماسکرانو، پائولینیو، سوارز، پیکه، بوسکتس، آلبا، اینیستا، ترشتگن، اومتیتی، دینیه، دمبله، فرمالن، سمدو و گومس هستند. همچنین راکیتیچ (درصورت صعود کرواسی)، روبرتو، دلوفئو و دنیس سوارز(در صورت دعوت به تیم ملی اسپانیا)نیز می توانند به جمع این نفرات اضافه شوند و نمایندگان بارسا در روسیه را به ۱۹ نفر برسانند!

پیش از این تعداد بازیکنان بارسونا در جام های جهانی گذشته به صورت زیر بوده است:

۲۰۱۸ روسیه: ۱۵ بازیکن + ۴ بازیکن احتمالی

۲۰۱۴ برزیل: ۱۲ بازیکن

۲۰۱۰ آفریقای جنوبی: ۱۴ بازیکن

۲۰۰۶ آلمان: ۱۱ بازیکن

۲۰۰۲ کره و ژاپن: ۷ بازیکن

۱۹۹۸ فرانسه: ۱۳ بازیکن

۱۹۹۴ آمریکا: ۱۲ بازیکن

شرح کامل در تصویر…

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی