مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۸۷۸
زمان انتشار : ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

آیا آنها بهترین می‌شوند؟

رکوردهایی که در انتظار بارسلوناست

برخلاف انتظاراتی که از تیم والورده می رفت، بارسا توانسته عملکرد بسیار درخشانی را به نمایش بگذارد. کار تا جایی پیش رفته است که آنها به دنبال شکستن رکوردهای مختلفی هستند.

به گزارش  نیم فصل لیگ اسپانیا فرا رسیده است و تیم ها تصف مسیر را طی کرده اند. در این بین کمتر کسی پیدا می شود که سخنی به غیر از قهرمانی بارسلونا در لالیگا به زبان بیاورد. کاتالان ها در حال حاضر در ۱۹ دیدار خود در این فصل شکست نخورده اند و این در حالی است که مسابقات سخت خود را در سانتیاگو برنابئو، مستایا، واندا متروپولیتانو و آنوئتا پشت سر گذاشته است.

بیترین بازی بدون شکست

اتلتیکو مادرید نزدیک ترین تعقیب کننده بارسلونا، ۹ امتیاز با این تیم فاصله دارد و والنسیا تیم سوم جدول ۱۱ امتیاز و رئال مادرید نیز ۱۹ امتیاز با صدرنشین لالیگا فاصله دارند. در حال حاضر والورده توانسته است با ۲۹ بازی بدون شکست رکورد گواردیولا را پشت سر بگذارد و برای رسیدن به رکورد ۳۹ دیدار بدون شکست انریکه تلاش نماید.

بیشترین گل زده

رکورد های دیگری که برای تیم آماده والورده در نظر گرفته می شود، رکورد ۱۲۱ گل زده رئال مادرید در فصل ۱۲-۲۰۱۱ تحت سرمربیگیری مورینیو است. بلوگرانا تا اینجای فصل ۵۲ گل به ثمر رسانده اند و برای دستیابی به این رکورد ۷۰ گل دیگر نیاز دارند.

بارسلونا

بیشترین امتیاز

شاگردان والورده که در نیم فصل اول فصل جاری ۵۱ امتیاز را بدست آورده اند و می توانند با ادامه دادن این روند به رکورد ۱۰۰ امتیاز رئال مادرید در فصل ۱۲-۲۰۱۱ برسند. همچنین بارسلونا در این فصل از خط دفاعی مستحکمی برخوردار است و تراشتگن سنگربان این تیم هم از آمادگی فوق العاده ای برخوردار است. بلوگرانا در این فصل کمترین گل خورده را در اختیار دارند.

کمترین گل خورده

شاگردان والورده در این فصل تنها ۹ گل را دریافت کرده اند و می توانند به رکورد ۱۸ گل خورده اوبلاک در فصل  ۱۶-۲۰۱۵ و پاکو لیانو سنگربان دپورتیوو لاکرونیا در فصل ۹۴-۱۹۹۳ را جابجا نمایند.

بیشترین برد

رئال مادریدِ مورینیو و بارسلونای تیتو با ۳۲ پیروزی در یک فصل رکورددار لالیگا هستند و بلوگرانا در نیم فصل اول توانسته اند در ۱۶ دیدار به پیروزی دست یابند و فرصت دارند تا این رکورد را نیز جابجا نمایند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی