مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۳۵
زمان انتشار : ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱

به عنوان سفیر باشگاه بارسلونا

رونالدینیو در راه ایران

به گزارش ، رونالدینیو ستاره برزیلی دنیای فوتبال، شهریور ماه در سفری جهت انجام بازی خیریه، به همراه گایزیکا مندیتا، به عنوان سفیر بارسلونا راهی ایران خواهد شد. رونالدینیو پس از بازنشستگی به عنوان سفیر بارسلونا انتخاب شده است و برای انجام بازی های خیر خواهانه به نقاط مختلف دنیا سفر می کند که قطعا حضور […]

به گزارش ، رونالدینیو ستاره برزیلی دنیای فوتبال، شهریور ماه در سفری جهت انجام بازی خیریه، به همراه گایزیکا مندیتا، به عنوان سفیر بارسلونا راهی ایران خواهد شد.

رونالدینیو پس از بازنشستگی به عنوان سفیر بارسلونا انتخاب شده است و برای انجام بازی های خیر خواهانه به نقاط مختلف دنیا سفر می کند که قطعا حضور وی در کشورمان خبر جذاب و خوبی برای فوتبال دوستان کشورمان خواهد بود.

هدف این گونه سفرها، معرفی فوتبال مقصد به دورترین نقاط جهان است. او قرار است پیام آور صلح و دوستی باشد.

پیش از این نیز خبر ها و شایعات بسیاری مبنی بر حضور این ستاره در اواخر عمر دوران حرفه اش در لیگ برتر ایران شنیده می شد که همه چیز تنها در حد یک شایعه بود! اما بالاخره این بازیکن پس از بازشستگی حالا به عنوان سفیر بارسلونا به ایران سفر می کند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت