مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۳۴۲
زمان انتشار : ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

افکار اسپالتی بلای جان رمی ها شد

رم ۱_۳ اینتر؛ تحقیر گرگ ها در شب دبل ایکاردی

اسپالتی با تعویض های خود و شناخت از تیم سابقش توانست در نیمه دوم روند بازی را عوض کند و اینتر را پیروز این بازی کند.

به گزارش گروه ورزشی  | آرمان حسین زاده – در چارچوب هفته دوم سری آ ایتالیا، تیم اینتر با ارائه بازی هوشمندانه و منطقی توانست رم را در استادیوم المپیکو شکست دهد.

ترکیب آاس رم: آلیسون_فازیو_خوان خسوس_مانولاس_کولاروف_ده روسی(چنگیز اوندر)۸۳_ناینگولان_استروتمن_پروتی(تومینلو)دقیقه۱+۹۰_دفرل(الشعراوی)۶۲_ژکو

ترکیب اینتر: هندانوویچ_اسکرینیار_میراندا_ده آمبروزیو_ناگاتومو(دالبرت)۵۶_والرو_گالیاردینی(ژوائو ماریو)۴۵_وچینو_کاندروا(کانسلو)۸۴_پریسیچ_ایکاردی

از اسم دو تیم می توان متوجه شد که بازی تا چه حد حساس و دیدنی است. بازی از همان اول جذابیت های خاص خود را داشت.

گرگ های پایتخت تحت هدایت دی فرانچسکو بازی را بهتر آغاز کرده اند. روی غفلت مدافعان رم در دقیقه۱۱ بازیکنان اینتر موقعیت را از دست دادند اما در ادامه کولاروف با ضربه زیبا به تیرک دروازه کوباند.در دقیقه۱۵ با پاس زیبای ناینگولان ژکو در موقعیت مناسب گلزنی قرار گرفت و با ضربه روپا و تمام کننده دروازه اینتر را باز کند.ژکو با زدن این گل در پیراهن رم ۵۰ گله شد.

بازی به شرایط نرمال رسید و بازی در میانه های میدان دنبال میشد اما در چند دقیقه اخر بازی جذاب پیش رفت.ضربه محکم ناینگولان به تیرک دروازه اصابت کرد.در ادامه موقعیت نصیب ایکاردی شد تا دروازه را باز کند اما آلیسون با سیو زیبا توپ را دفع کرد.در نیمه اول بیشتر بازیکنان اینتر سر در گم بودند. هافبک های این تیم برخلاف هافبک های رم چندان موفق ظاهر نشدند.

نیمه اول با نتیجه۱_۰به نفع رم به پایان رسید.

نیمه دوم با تعویض اینتر آغاز شد.

گالیاردینی که در نیمه اول عملکرد نا امید کننده ای داشت،جای خود را به ژائو ماریو داد.با این تعویض اسپالتی ورق بازس در ادامه به سود اینتر برگشت. در اواسط نیمه دوم حرکت زیبای پروتی در عرض همراه با شوت دیدنی او بود که دوباره به تیرک برخورد کرد تا رم در زدن توپ به تیرک دروازه هت تریک کند.

دقیقه ۶۶ حرکت کاندروا به عمق با پاس در عمقی به ایکاردی رسید و او با یک چرخش زیبا و ضربه تمام کننده دروازه میزبان را باز کند.پس از ان اینتر سوار بازی شد و سرنوشت بازی به نفع اینتر رقم خورد. دو پاس گل از پریشیج در ادامه کار برای ایکاردی و وچینو توانست کامبک تماشایی را رقم بزند و در آخر بازی با نتیجه۳_۱به نفع اینتر به پایان رسید.

شرح گل:

دقیقه ۱۵:پاس بلند عالی از ناینگولان،ژکو را در موقعیت گلزنی قرار داد و در اولین فرصت با ضربه ای رو پا دروازه هندانوویچ را باز کند.

دقیقه۶۷:حرکت تو عمق کاندروا با پاس عمقی وی به ایکاردی رسید و کاپیتان تیم با چرخش و ضربه تمام کننده دروازه رم را بازکند.

دقیقه۷۷: حرکت از سمت راست پریشیچ همراه با پاس او به ایکاردی بود و او باز هم مانند گل اول چرخش و ضربه را نواخت و گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه۸۷:ماتیاس وچینو تیر خلاص را شلیک کرد. از سمت راست خط دفاعی رم پریشیچ نفوذ کرد و و با پاس عالی وچینو را مقابل دروازه قرار داد و وچینو با یک ضربه توانست گل سوم تیم را به ثمر برساند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟