مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۵۳۴۵
زمان انتشار : ۰۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹

رسمی: شکستگی استخوان پای نیمار

باشگاه پاری سن ژرمن تایید کرد که استخوان پای نیمار دچار شکستگی شده و به احتمال فراوان دیدار مقابل رئال مادرید را از دست خواهد داد.

به گزارش  پس از مصدومیت نیمار در جریان پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل مارسی، شایعات حاکی از شکستگی استخوان مچ پای نیمار بود. او برخورد شدیدی با بونا سار داشت و به نظر می‌رسید که مصدومیت شدیدی گریبان گیرش شده باشد. حالا پاری سن ژرمن با انتشار بیانیه ای، تایید کرد که استخوان پای نیمار دچار شکستگی شده و حضور او مقابل رئال مشخص نیست.

او گفت:” تست‌های پزشکی امروز نشان از رگ به رگ شدن مچ پای راست نیمار و همچنین شکاف در استخوان پایش است.”

برخی معتقدند که نیمار تا دیدار با رئال آماده خواهد شد و همچنین باشگاه بارسلونا تایید کرده که با توجه به فیزیک ویژه و نگرش نیمار، او زودتر از آنچه تصور می‌شود به میادین بازخواهد گشت.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی