مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۵۹۱
زمان انتشار : ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

رسانه های کاتالان: توافق بارسا و کوتینیو

اخبار از اسپانیا حاکی از توافق فیلیپه کوتینیو، هافبک لیورپول با بارسلونا است.

به گزارش    رادیو کاتالان RAC1 مدعی شد که کوتینیو با مسئولین بارسا به توافق رسیده و برای فصل آینده به این تیم خواهد پیوست. البته هنوز بارسا اطمینان دارد که کار بسیار دشوار و سختی در جذب کوتینیو پیش رویش است. پیشنهاد اول آنها که ۷۲ میلیون پوند توسط لیورپول رد شد. آنها تنها با کوتینیو به توافق رسیدند  و  از آنجایی که ستاره برزیلی، نقشی کلیدی در برنامه های کلوپ دارد، سرمربی آلمانی قصد فروشش را ندارد.

مدیران بارسا روز گذشته به لندن سفر کردند تا با ایجنت کوتینیو ملاقات کنند و پیشنهادشان برای حضور او در بارسا را بهبود ببخشند. باشگاه از جایی فشار زیادی برای جذب کوتینیو می‌آورد که نیمار در آستانه ترک بارسا است و  آنها می‌خواهند یک ستاره برزیلی را جانشین یک ستاره برزیلی دیگر کنند و گفته می‌شود حتی در صورت ماندن نیمار نیز احتمال خرید کوتینیو بسیار بالاست.

این دو بازیکن در نوجوانی با هم رشد کردند و شناخت بسیار خوبی از عملکرد هم دارند. در حقیقت نیمار فشار زیادی به بارسا آورده بود که کوتینیو را برای تیم بخرند. او سابقه پوشیدن پیراهن اسپانیول را پیش از حضورش در لیورپول در سال ۲۰۱۳ دارد.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟