مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۳۳۵۳
زمان انتشار : ۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۸

رحمتی در آستانه رسیدن به رکورد طالب لو

۱۷سال از شروع لیگ برتر حرفه ای ایران گذشته است و طی این مدت بازیکنانی توانسته اند با بازی های درخشان خود قلب هواداران استقلال را تسخیر کنند.

به گزارش  ، همواره به عنوان رقیب یکدیگر عنوان می شدند. چه برای لباس تیم ملی، چه برای پیراهن شماره یک استقلال.

سید مهدی رحمتی و وحید طالب لو. ابتدا وحید بر سر زبان ها افتاد و پس از او از رحمتی از فجر شروع به درخشش کرد. جدال میان این دو بسیار جذاب بود. حال چند سالی می شود که رحمتی هم گلر اصلی است و هم کاپیتان. درخشش و صلابت او باعث شده تا الان به یک قدمی رکورد همتای سابق خود برسد.

وحید طالب لو ۱۰ فصل در ترکیب استقلال به میدان رفت و ۱۷۱ بازی در لیگ برتر انجام داده است. در مقابل مهدی رحمتی با احتساب بازی صنعت نفت و استقلال به رکورد ۱۷۰ بازی در لیگ رسید و دو هفته دیگر می تواند این رکورد را به تنهایی مال خود کند. در این میان تعداد کلین شیت های این دو فاصله تقریبأ زیادی با یکدیگر دارد.

طالب لو ۵۷ و رحمتی ۷۶ بار توانسته اند دروازه شان را مقابل حریفان بسته نگه دارند.

در میان استقلالی هایی که امسال در ترکیب حضور دارند، پژمان منتظری و خسرو حیدری تعداد بازی شان بیشتر از رحمتی است و رکورددار اصلی بازی برای استقلال در لیگ برتر، امیرحسین صادقی است با ۲۵۸ بازی. صادقی کماکان در عضویت تیم پیکان است و بعید است دوباره به جمع آبی ها برگردد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟