مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۰۵۷
زمان انتشار : ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

پس از خرید نیمار

رئیس پاری‌سن‌ژرمن: رونالدو را به هر قیمتی به پاریس بیاورید

پس از به خدمت گرفتن نیمار با آن هزینه‌ی گزاف، حال مدیرعامل پی اس جی قصد دارد کریستین رونالدو را نیز به تیم خود بیاورد.

به گزارش  در اینکه ناصر الخلایفی همواره به ستاره پرتقالی رئال علاقه‌مند است، کسی شک ندارد. پاری سن ژرمن از سال پیش تا کنون به طور جدی یکی از مشتریان اصلی این ستاره پرتغالی بوده است تا او همواره از سوی رسانه های جهان به باشگاه فرانسوی پی اس جی لینک داده شود و کوچک ترین اتفاقی در ارتباط با شماره ۷ رئال مادرید و باشگاه پاری سن ژرمن تبدیل به داغ ترین اخبار روز شود.

داستان از جایی شروع شد که او نسبت به عملکرد دیگر همبازیانش شاکی بود و در رسانه ها به طور علنی در ارتباط با آن سخن گفت، آتش جدایی طلبی رونالدو از سوی رسانه ها اوج گرفت و هر رسانه ای در هر گوشه ای از جهان او را به یک باشگاه خاص لینک داد!

این اتفاقات در صورتی رخ می داد که در گذشته  رونالدو صراحتا اعلام کرده بود در صورت جدایی از رئال مادرید به لیگ ام ال اس خواهد رفت و علاقمند است تا فوتبالش را در آنجا ادامه دهد! اما شایعه همیشگی پاری سن ژرمن از کجا جان گرفت و چرا پاری سن ژرمن؟

ناصر الخلایفی قطری، به ستاره های بزرگ علاقه ویژه ای دارد! همانگونه که رونالدینیو و دیوید بکهام و همچنین زلاتان ابراهیموویچ را جذب کرد، از حضور ستاره ای بزرگ در سطح کلاس A جهانی نیز بدش نمی آید! چه چیزی بهتر از اینکه بازیکن مد نظر او بارها توپ طلای جهان فوتبال را تصاحب کرده باشد!!

در این میان رونالدو نیز در چنین شرایطی همواره سکوت کرده است! او باز هم سکوت کرده است تا نشریات از راز های این انتقال پرده بردارند و به شایعه پراکنی بپردازند، سکوت رونالدو به نظر نمی رسد جایز باشد! او خود در این مسائل نقش مهمی را ایفا می کند! چرا که به نظر می رسد شاید او نیز راغب به حضور در پی اس جی باشد!

بر اساس گفته های منابع ضد و نقیض، الخلایفی به دنبال ساخت بزرگ ترین مثلث تاریخ فوتبال جهان در پی اس جی است! چرا که با حفظ نیمار و امباپه و اضافه کردن کریستیانو رونالدو آنها به این آرزو دست خواهند یافت!

مثلث مد نظر ناصر الخلایفی

قطعا در این باره از سوی باشگاه رئال مادرید واکنشی نشان داده خواهد شد! چرا که الخلایفی اذعان داشته است هزینه رونالدو مهم نیست! او را باید خرید و نباید منتظر ماند تا او از حضور در پی اس جی دلسرد شود!

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی