مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۸۶۶
زمان انتشار : ۰۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۱

آسنسیو بعد از 56 روز گل زد

رئال مادرید ۳ – ۰ ایبار ؛ پیروزی آسان کهکشانی ها در برنابئو

رئال مادرید با پیروزی بسیار راحت برابر ایبار ، 20 امتیازه شد و هم چنان پشت والنیسا و بارسلونا در رده سوم باقی ماند.

به گزارش  ، دو تیم رئال مادرید و ایبار امشب ساعت ۲۲:۱۵ به وقت ایران به مصاف یکدیگر رفتند و در این بازی کهکشانی ها توانستند به یک پیروزی مهم و راحت دست پیدا کنند . رئالی ها همان نیمه اول دو گل وارد دروازه ایبار کردند تا یک جورایی کار را تمام کرده باشند و در نیمه دوم مارسلو گل سوم رئال را به ثمر رساند و رئال با این پیروزی ۲۰ امتیازه شد و در رده سوم ماند و اما ایبار در رده ۱۶ ام ایستاد.

گل های این بازی را آسنسیو ، مارسلو و یک بار گل به خودی بازیکنان ایبار .

شرح گل ها:

رئال مادرید ۱ – ۰ ایبار : در دقیقه ۱۹، در ادامه یک کرنر، آسنسیو توپ را روی دروازه ایبار، برای راموس ارسال کرد. کاپیتان نتوانست به توپ ضربه بزند اما به جای او اولیویرا دروازه خودی را باز کرد.

رئال مادرید ۲ – ۰ ایبار : در دقیقه ۲۸، ایسکو از سمت چپ توپ را روی دروازه ارسال کرد و آسنسیو با یک ضربه پای چپ، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

رئال مادرید ۳ – ۰ ایبار : بنزما با یک پاس عمقی خوب مارسلو را صاحب موقعیت کرد و مدافع چپ برزیلی که امشب در یک پست جلوتر بازی می کرد، با یک ضربه پای چپ زمینی، توپ را وارد دروازه کرد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟