مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۲۳۱
زمان انتشار : ۰۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳

با دبل فوق ستاره پرتغالی

رئال مادرید ۳ – ۰ آپوئل؛ شروع طوفانی مادریدی ها

از هفته اول دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا، شاگردان زیدان توانستند در یک بازی جذاب حریف خود را ‌با ۳ گل در هم بکوبند.

به گزارش ، بازی دو تیم رئال مادرید و آپوئل نیکوزیای قبرس از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد.

کریستیانو رونالدو فوق ستاره کهکشانی ها که به دلیل محرومیت نتوانسته بود در لالیگا برای رئال مادرید به میدان رود، در این بازی فرصت بازی پیدا کرد و با زدن دو گل کمی از عطش گلزنی اش فروکش کرد.

در این دیدار آپوئل حریف از پیش شکست خورده بود و حرفی برای گفتن در ورزشگاه خانگی رئال مادرید نداشت و شاگردان زیدان توانستند با ارائه یک بازی سراسر هجومی و تماشاگرپسند‌ با ۳ گل حریف قبرسی خود را شکست دهند و اولین بازی از فصل جدید لیگ قهرمانان را با پیروزی آغاز کنند.

شرح گلها:

رئال مادرید ۱ – ۰ آپوئل؛(کریس رونالدو) روی حرکت گرث بیل و سانتر بی نقص او به درون محوطه جریمه، کریستیانو رونالدو در موقعیتی دشوار گل اول را در دقیقه ۱۲ به ثمر رساند.

رئال مادرید ۲ – ۰ آپوئل؛(کریس رونالدو) در دقیقه ۵۲ و در شلوغی محوطه جریمه در صحنه ای کاملا واضح توپ به دست مدافع آپوئل برخورد کرد و داور به درستی اعلام پنالتی کرد و کریس رونالدو با ضربه ای مهار ناشدنی گل دوم را وارد دروازه حریف کرد

رئال مادرید ۳ – ۰ آپوئل؛(سرخیو راموس) پاس زیبای بیل در محوطه جریمه به کاپیتان راموس رسید و او با ضربه ای آکروباتیک گل سوم را در دقیقه ۶۱ به نام خود ثبت کرد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

نصرت الله تاجیک

ترامپ مجمع عمومی سازمان ملل را با کنگره آمریکا که نمایندگان منتظر بودند برنامه های او را از زبان خودش و نه توئیتر بشوند، اشتباه گرفت! وی در این مجمع بیانیه سیاست خارجی خود را به غلط در حضور جمعی از روسای کشورها خواند که برای تعامل چند جانبه و حل موضوعاتی که سرنوشت بشریت را به خطر میاندازد، گرد آمده اند. سخنانش در مورد ایران سخیف، اما میخ بر تابوت چند جانبه گرائی بود. این سخنرانی که در آن هیچگونه راهبردی جلوتر از نوک بینی اش نمی توان دید ، فاقد انگیزه به منظور ایجاد امید ، اعتماد و اطمینان در دنیائی است که آمریکا برای ساکنان این کره خاکی تدارک دیده است و هیچ چیز جز سیاست واگرائی و رویکرد هر کسی به دنبال منافع خود، بجای هم گرائی بازتولید نمیکند.

علی نصری

جامعهٔ بیمار تخیلی

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت

عماد افروغ

پیش‌شرط‌های مؤثر در جلوگیری از افراط‌گرایی