مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۲۳۱
زمان انتشار : ۰۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳

با دبل فوق ستاره پرتغالی

رئال مادرید ۳ – ۰ آپوئل؛ شروع طوفانی مادریدی ها

از هفته اول دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا، شاگردان زیدان توانستند در یک بازی جذاب حریف خود را ‌با ۳ گل در هم بکوبند.

به گزارش ، بازی دو تیم رئال مادرید و آپوئل نیکوزیای قبرس از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد.

کریستیانو رونالدو فوق ستاره کهکشانی ها که به دلیل محرومیت نتوانسته بود در لالیگا برای رئال مادرید به میدان رود، در این بازی فرصت بازی پیدا کرد و با زدن دو گل کمی از عطش گلزنی اش فروکش کرد.

در این دیدار آپوئل حریف از پیش شکست خورده بود و حرفی برای گفتن در ورزشگاه خانگی رئال مادرید نداشت و شاگردان زیدان توانستند با ارائه یک بازی سراسر هجومی و تماشاگرپسند‌ با ۳ گل حریف قبرسی خود را شکست دهند و اولین بازی از فصل جدید لیگ قهرمانان را با پیروزی آغاز کنند.

شرح گلها:

رئال مادرید ۱ – ۰ آپوئل؛(کریس رونالدو) روی حرکت گرث بیل و سانتر بی نقص او به درون محوطه جریمه، کریستیانو رونالدو در موقعیتی دشوار گل اول را در دقیقه ۱۲ به ثمر رساند.

رئال مادرید ۲ – ۰ آپوئل؛(کریس رونالدو) در دقیقه ۵۲ و در شلوغی محوطه جریمه در صحنه ای کاملا واضح توپ به دست مدافع آپوئل برخورد کرد و داور به درستی اعلام پنالتی کرد و کریس رونالدو با ضربه ای مهار ناشدنی گل دوم را وارد دروازه حریف کرد

رئال مادرید ۳ – ۰ آپوئل؛(سرخیو راموس) پاس زیبای بیل در محوطه جریمه به کاپیتان راموس رسید و او با ضربه ای آکروباتیک گل سوم را در دقیقه ۶۱ به نام خود ثبت کرد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی