مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۰۸۲
زمان انتشار : ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴

دی بیاجو سرمربی موقت تیم ملی ایتالیا خواهد شد

دی بیاجو به صورت موقت هدایت آتزوری ها را برعهده خواهد گرفت.

به گزارش  سران فوتبال ایتالیا قصد دارند به صورت موقت هدایت تیم ملی کشورشان را به لوئیجی دی بیاجو بسپارند، دی بیاجو اکنون سرمربی تیم زیر ۲۱ سال ایتالیاست ولی قرار است برای دو دیدار دوستانه ماه آینده میلادی مقابل انگلیس و آرژانتین، روی نیمکت تیم ملی کشورش بنشیند.

ایتالیا بعد از قطع همکاری با ونتورا که نتوانست آتزوری ها را به جام جهانی برساند، هنوز سرمربی جدید خود را معرفی نکرده و وضعیت فدراسیون فوتبال این کشور نیز نامعلوم است. فعلاً هدایت امور اجرایی فدراسیون به عهده فابریسینی است و به احتمال فراوان برای دو دیدار دوستانه مقابل آرژانتین در ۲۳ مارچ و سپس انگلیس در روز ۲۷ مارچ، دی بیاجو روی نیمکت لاجوردی ها می نشیند. البته این احتمال وجود دارد که در صورت کسب نتایج خوب در این دو بازی، دی بیاجو در سمتش ابقا شود.

کونته روز جمعه در مصاحبه مطبوعاتی خود بار دیگر عنوان کرد قصد ندارد به تیم ملی ایتالیا بازگردد.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!