مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۰۸۲
زمان انتشار : ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴

دی بیاجو سرمربی موقت تیم ملی ایتالیا خواهد شد

دی بیاجو به صورت موقت هدایت آتزوری ها را برعهده خواهد گرفت.

به گزارش  سران فوتبال ایتالیا قصد دارند به صورت موقت هدایت تیم ملی کشورشان را به لوئیجی دی بیاجو بسپارند، دی بیاجو اکنون سرمربی تیم زیر ۲۱ سال ایتالیاست ولی قرار است برای دو دیدار دوستانه ماه آینده میلادی مقابل انگلیس و آرژانتین، روی نیمکت تیم ملی کشورش بنشیند.

ایتالیا بعد از قطع همکاری با ونتورا که نتوانست آتزوری ها را به جام جهانی برساند، هنوز سرمربی جدید خود را معرفی نکرده و وضعیت فدراسیون فوتبال این کشور نیز نامعلوم است. فعلاً هدایت امور اجرایی فدراسیون به عهده فابریسینی است و به احتمال فراوان برای دو دیدار دوستانه مقابل آرژانتین در ۲۳ مارچ و سپس انگلیس در روز ۲۷ مارچ، دی بیاجو روی نیمکت لاجوردی ها می نشیند. البته این احتمال وجود دارد که در صورت کسب نتایج خوب در این دو بازی، دی بیاجو در سمتش ابقا شود.

کونته روز جمعه در مصاحبه مطبوعاتی خود بار دیگر عنوان کرد قصد ندارد به تیم ملی ایتالیا بازگردد.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی