مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۵۰۳
زمان انتشار : ۰۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۰

رییس هیأت فوتبال استان گیلان در گفتگو با اختصاصی:

دکتر جواد تن زاده مالک جدید باشگاه سپید رود شد | سپیدرود باید حمایت شود

رییس هیأت فوتبال استان گیلان با بیان اینکه دکتر جواد تن زاده مالک جدید باشگاه سپید رود شد، گفت: شاید خود ایشان مدیریت باشگاه را هم برعهده داشته باشند یا به شخص دیگری واگذار کنند.

الماس خاله در گفت و گو با   درباره وضعیت مدیریت باشگاه سپید رود، اظهار کرد:  تقاهمنامه ای بین مالک قدیم و مالک جدید باشگاه انجام شده است.

رییس هیأت فوتبال استان گیلان با اشاره به اینکه پروانه اصلی را اداره کل ورزش و جوانان صادر کرده است، افزود:  ما هم درحال طی کردن روند اداری این واگذاری هستیم.

الماس خاله با تأکید براینکه دکتر جواد تن زاده مالک جدید باشگاه سپید رود شد، اضافه کرد: شاید خود ایشان مدیریت باشگاه را هم برعهده داشته باشند یا به شخص دیگری واگذار کنند.

رییس هیأت فوتبال استان گیلان با بیان اینکه خوشحالیم مشکلات مدیریت باشگاه در حال برطرف شدن است، گفت:  سپید رود از تیم های ریشه دار فوتبال کشور است و باید حمایت شود.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی