مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۱۴۹
زمان انتشار : ۰۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۹

دو هدف کی‌روش از تمدید قرارداد با تیم ملی‌

از آنجا که فاصله زیادی بین رقابت‌های جام جهانی‌ و جام ملت‌های امارات 2019 نیست، فدراسیون فوتبال قصد دارد کارلوس کی‌روش را حداقل تا پایان این مسابقات حفظ کند.

به گزارش اختصاصی از آنجا که فاصله زیادی بین رقابت‌های جام جهانی‌ و جام ملت‌های امارات ۲۰۱۹ نیست، فدراسیون فوتبال قصد دارد کارلوس کی‌روش را حداقل تا پایان این مسابقات حفظ کند. خیلی‌ها تصور می‌کنند با حضور این مرد پرتغالی ایران شانس آن را دارد که بعد از ۴۴ سال بار دیگر قهرمان آسیا شود.

ایران آخرین بار در خاک خودمان موفق شد جام ملت‌ها را فتح کند. بی‌شک آن روز هیچ‌کس تصور نمی‌کرد ناکامی ایران در رقابت‌ها به بیش از ۴ دهه بینجامد. در دوره قبلی جام ملت‌ها خیلی‌ها تصور می‌کردند تیم ملی ایران به فینال برسد اما با ناداوری از رقابت‌ها حذف شد. حالا هم خیلی‌ها خوشبین هستند با کی‌روش بتوانیم در جام ملت‌های امارات موفق باشیم و بعد از ۴۴ سال طلسم‌شکنی کنیم و قهرمان شویم.

کارلوس هم برای ماندن بسیار علاقه‌مند است چون تصور می‌کند قهرمانی در امارات می‌تواند او را برای همیشه در فوتبال ایران جاودانه کند. کی‌روش البته دلیل دیگری هم برای تمدید قرارداد دارد. او شنیده برانکو علاقه زیادی دارد سرمربی تیم ملی شود و حتی شایعاتی از مذاکرات بعضی افراد با این مربی برای نشستن روی نیمکت ایران صورت گرفته، به همین دلیل حالا میل بیشتری برای تمدید قرارداد دارد!

گردآوری: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی