مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۷۰۵
زمان انتشار : ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۹

بیرانوند .vs حسینی

دو ستاره با یک آرزوی‌مشترک

فرای تمام رقابت‌هایی که میان سرخابی های پایتخت وجود دارد، در نیم فصل دوم باید از زاویه‌ای دیگر به روی این دو تیم حساسیت به خرج دهیم.

به گزارش  مرد پرتقالی سرنوشت عجیبی را برای سید مهدی رحمتی و رحمان احمدی در بزرگترین چالش فوتبالی‌شان رقم زد. در راه صعود تیم ملی کشورمان به جام جهانی ۲۰۱۴ به جرأت می توان گفت که رحمتی نقشی ۹۰ درصدی و احمدی نقشی ۱۰ درصدی را ایفا کردند. رحمتی با نمایش درخشان خود در مسابقات انتخابی، راه را به خوبی شروع کرد و پس از درگیری لفظی با کی‌روش، جای خود را به رحمان احمدی داد و برای همیشه از پیراهن تیم ملی دور شد. احمدی نیز در بازی های پایانی به خوبی از دروازه تیم ملی محافظت کرد و قدم بلندی برای شماره یکی در جام جهانی برداشت. اما در کمال تعجب این علیرضا حقیقی بود که سنگربان تیم ملی در جام جهانی شد. حقیقی نیز توانست به نوعی کی‌روش را روسفید کند.

حالا علیرضا بیرانوند انتخاب شماره یک مرد چشم آبی است. عملکرد ضعیف او در این برهه حساس ما را وادار به مرور سرنوشت دروازه ایران در دوره قبلی می‌کند. عاقبت رحمان احمدی نشان می‌دهد که این بیرو نباید از همین حالا روی فیکس‌شدن در این تورنمنت حساب باز کند. او حتی بعد از نمایش درجه یک در نبرد با ملوان، هنوز باید برای حفظ جایگاه در تیم ملی عرق بریزد. شکست شش گله مقابل الهلال و دریافت ۲ گل در آخرین بازی انتخابی و در نتیجه ی آن از بین رفتن رکورد گل نخوردن تیم کیروش، می تواند دلیلی باشد که همه را تا نیم ساعت قبل از بازی با مراکش در حالت تعجب نگه دارد.

به نظر شما کدام یک از بازیکنانی که در یک سال گذشته شانس جانشینی بیرانوند را داشته اند، نزدیک‌ترین رقیب او محسوب می شوند؟‌

مظاهری؟ اخباری؟ و  یا حامد لک؟ می توان گفت هیچ کدام!

جدی‌ترین رقیب علیرضا بیرانوند، این روزها درون دروازه استقلال می‌ایستد. سیدحسین حسینی.

حسینی این روزها با سرعت خارق‌العاده‌ای پیشرفت می‌کند و حضورش در اردوی اخیر تیم ملی نیز نشان می‌دهد این پیشرفت به چشم کادر فنی تیم ملی هم آمده است.

حسینی در این چند سال همواره بی‌حاشیه به دنبال حق خود بوده و به نظر می‌رسد حال لایق است که سوپرایز ویژه ایران باشد.

رقابت دو گلر، این هفته به اوج خود رسید. ساعاتی بعد از چند سیو دیدنی بیرو در رشت، حسینی با چند واکنش استثنایی روی شوت‌های بازیکنان سپاهان، خودی نشان داد و با تشویق بی‌امان سکوها روبرو شد. او که سیدمهدی رحمتی را به نیمکت دوخته، از جاه‌طلبی قابل‌توجهی برای تکیه‌زدن به جای بیرانوند در تیم ملی هم برخوردار است. حسینی برای رسیدن به این رویا، زمان نسبتا خوبی در اختیار دارد. سرنوشت دروازه تیم ملی در جام‌جهانی، در نیم‌فصل دوم لیگ برتر مشخص خواهد شد. بیرانوند به عنوان مدعی اصلی، با کوچک‌ترین لغزش ممکن است پیراهن شماره یک را به رقیب جوان‌اش واگذار کند. در همه هفته‌های باقی‌مانده از لیگ برتر، این رقابت جذاب ادامه خواهد داشت. رقابت نزدیک دو ستاره با یک آرزوی مشترک.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی