مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۰۰۰
زمان انتشار : ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸

الکسیس در کدام تیم موفق تر خواهد بود؟!

دو راهی منچستری بر سر راه سانچز

به گزارش – علی علی‌پور | مدتی است که سیتی و یونایتد خواهان به خدمت گرفتن الکسیس سانچز مهاجم شیلیایی آرسنال هستند. سانجر که در بارسلونا زیر نظر گوآردیولا کار کرده است بار دیگر با پیشنهاد مربی سابق خود روبرو است. از سویی دیگر ژوزه مورینیو نیز علاقه‌مند به جذب و معاوضه او با هنریک میخیتاریان، […]

به گزارش – علی علی‌پور | مدتی است که سیتی و یونایتد خواهان به خدمت گرفتن الکسیس سانچز مهاجم شیلیایی آرسنال هستند. سانجر که در بارسلونا زیر نظر گوآردیولا کار کرده است بار دیگر با پیشنهاد مربی سابق خود روبرو است. از سویی دیگر ژوزه مورینیو نیز علاقه‌مند به جذب و معاوضه او با هنریک میخیتاریان، هافبک-مهاجم ارامنه ای خود است. به نقل از تلگراف، در این روزها سانجز به یونایتد نزدیک‌تر شده است اما در اینجا، صرف نظر از این گمانه‌زنی ها قصد داریم بررسی نماییم که در صورت پیوستن الکسیس به هر کدام از دو تیم شهر منچستر، در کدام موقعیت بهتری خواهد داشت.

تیم پپ گواردیولا در حال حاضر دارای وینگر های راست و چپ مناسبی است (استرلینگ و سانه). همینطور در پست مهاجم نیز از سرخیو آگوئرو آرژانتینی و گابریل جسوس برزیلی بهره می برد. در پست هافبک تهاجمی نیز کوین دی بروین و داوید سیلوا حضور دارند. بنابراین در صورت پیوستن الکسیس به سیتی، پپ گوآردیولا در کدام پست از سانچز بازی می گیرد؟! و الکسیس چقدر می تواند به ثابت بودن جای خود در ترکیب اصلی امیدوار باشد؟ اما در یونایتد اوضاع برای سانچز مناسب تر به نظر می‌رسد. چرا که تراکم بازیکن کمتری در پست های مورد نظر برای او  وجود دارد. بنابراین اگر الکسیس به منچستریونایتد منتقل شود می تواند اطمینان بیشتری برای بازی کردن در ترکیب اصلی داشته باشد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!