مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۲۴۵
زمان انتشار : ۰۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

دعوای پیامکی کی‌روش و کریمی

پس از اعتراضات کریمی به روند کاری مربی تیم ملی، کارلوس کی روش جواب جادوگر را با پیامکی به فردوسی پور داد تا جذابیت این مناظره بالا رود.

به گزارش  حمله علی کریمی به کی روش از جناح قراردادش با فدراسیون اینسوز دنبال شد: کی‌روش بازی به بازی پاداش می‌گیرد در ضمن از پاداشی که فیفا برای صعود تیم ملی ایران به جام جهانی پرداخت کرده هم پاداش می گیرد، چرا؟ کی‌روش کم مانده رئیس فدراسیون شود هر مربی خارجی شش هفنه سالیانه مرخصی دارد ولی آقای کی‌روش برعکس عمل می کنند و ۶ هفته در ایران هستند

ساکت: کی‌روش زمانی که در ایران نیست هم کار می‌کند و در مرخصی نیست در جست‌وجوی کمپ و بازیکنان لژیونر است

عادل فردوسی‌پور: قانون شش هفته مرخصی وجود ندارد هیچ کجا آقای کریمی!

و در این‌جا کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی فوتبال، با اس‌ام‌اس وارد دعوا شد: در زمان مناسب جواب تمام این اتهامات، بی حرمتی ها و دروغ های بزدلانه را خواهم داد، ولی استعداد را برای هر انسان حتی می‌شود خرید ولی این سبب نمی‌شود که او کاراکتر حرفه‌ای و شخصیت اخلاقی هم پیدا کند. علی کریمی دارد بی احترامی می‌کند به ۱۲۴ بازی ملی خود و همه‌ هم تیمی‌های‌اش.

کریمی‌: کی‌روش از این سوال ناراحت شده که من می‌پرسم با چه رزومه و سمتی سباستین را به تیم ملی آورده است؟ من اگر بزدل بودم اینجا نبودم

پیام کی‌روش به علی کریمی: شما می‌توانید استعداد را بخرید اما شخصیت را نه من در جای مناسب جواب این بی‌احترام‌ها، دروغ‌ها و تهمت‌های بزدلانه را خواهم داد. این فرد (علی کریمی) به ۱۲۴ بازی ملی و همبازی‌هایش بی‌احترامی می‌کند.

کریمی: اگر بزدل بودم الان اینجا نمی‌نشستم. کی‌روش در جایگاهی نیست که در مورد بازی‌های ملی من صحبت کند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی