مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۰۹۱
زمان انتشار : ۰۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۵

دست دست بهداد برای ماندن یا رفتن

قهرمان المپیک لندن پس از رقابت های جهانی آمریکا بارها اعلام کرد که قصد خداحافظی از دنیای قهرمانی را دارد اما حالا در مورد تصمیم خود مردد است.

به گزارش ۲ اتفاق مشابه در مسابقات المپیک ریو و قهرمانی جهان بهداد سلیمی را اوت کرد تا یکی از مدعیان مدال فوق سنگین وزنه برداری جهان حالا با چالشی جدید رو به رو باشد. هیئت ژوری با او سر ناسازگاری گذاشته است و تمام تلاش های او پس از آن مصدومیت سنگین و شدید را با یک تصمیم ضایع می کنند.

بعد از پایان رقابت های قهرمانی جهان که سلیمی با اتفاقی مشابه در المپیک رو به رو شد اعلام کرد که از دنیای قهرمانی کنار خواهد کشید. افراد زیادی پا در میانی کردند تا او تمرینات جدی خود را از سر بگیرد اما او در آخرین اظهار نظر خود به ایسنا می گوید:« هنوز مشخص نیست. فعلا فقط بدنسازی کار می کنم تا بدنم روی فرم باشد. در حال حاضر می‌خواهم استراحت کنم و ریکاوری شوم تا از لحاظ ذهنی شرایطم بهتر شود و سپس تصمیم درست را بگیرم. دوستان خوبی دارم که از آنها مشاوره می‌گیرم. نمی توان فراموش کرد. هرجایی که می روم مردم آنقدر  ناراحت هستند و سوال می پرسند که هر دفعه آن اتفاقات برایم یادآوری می شود. فعلا برای فراموش کردن زود است. اگر در جمع بندی به این نتیجه رسیدم با وزیر ورزش هم مشورت خواهم کرد.»

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی