مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۸۷۸
زمان انتشار : ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲

دستگیری یک فوتبالیست بخاطر آدمربایی و دزدی!

یک فوتبالیست به دلیل آدمربایی و دزدی توسط پلیس در خانه اش دستگیر شد.

به گزارش اختصاصی به نقل از برنا یک فوتبالیست به خاطر آدم ربایی و دزدی برای سومین بار در چند ماه گذشته دستگیر شد.اخبار حوادث

اخبار حوادث

روبن سمدو با رفتار خشونت آمیزش نسبت به یک مرد خود را دوباره سوژه رسانه ها کرد. بازیکن پرتغالی ویارئال صبح دیروز به آدم ربایی و دزدی توسط پلیس والنسیا در خانه اش دستگیر شد.

فرد مضروب دوازدهم فوریه (هشت روز پیش) در اداره مرکزی پلیس والنسیا حاضر شد تا شکایت خود را از سمدو و دو فرد دیگر به خاطر آسیب رساندن و آدم ربایی ارائه دهد. بازیکن پرتغالی با کمک دو نفر این فرد را در خانه اش حبس کرد. سپس کلید خانه او را گرفت تا آن دو فرد به خانه قربانی بروند و سرقت کنند.

بر اساس اظهارات مضروب پس از حمله و آسیب رساندن و تهدید با اسلحه، او را با طناب بستند. سمدو پیش از این توسط پلیس ملی در دسامبر به خاطر اسحله کشیدن روی یکی از کارکنان کلوب شبانه در والنسیا دستگیر شده بود. هم چنین در ۲۹ اکتبر به خاطر درگیری در یک کلوپ شبانه این اتفاق افتاده بود.

سمدو ۲۳ ساله تابستان گذشته به ویارئال پیوست اما پس از آن تقریبا همیشه آسیب دیده بود. او در دسامبر گذشته جراحی شد و از آن تاریخ نتوانست تیمش را همراهی کند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت