مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۱۲۵
زمان انتشار : ۰۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲

منچستریونایتد 3-0 بازل

درخشش منچستریونایتد در لیگ قهرمانان / فرگوسن نه ! مورینیو !

منچستریونایتد در دیداری خانگی در اولین بازی لیگ قهرمانان توانست با 3 گل بازل را از پیش رو بردارد و به صدر جدول گروه A لیگ قهرمانان صعود کند.

به گزارش  ، منچستریونایتد امشب ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف تیم بازل سوئیس رفت و توانست در الدترافورد و یک پیروزی قاطع سه امتیاز شیرین کسب کند. گل های این بازی را مروان فلینی ، روملو لوکاکو و مارکوس راشفورد به ثمر رساندند و لوکاکو در اولین بازی اروپاییش توانست گل بزند و نظر هوادارن را به خود جلب کند. زسکامسکو دیگر هم گروهی منچستریونایتد ۲-۱ بنفیکا را شکست داد اما به دلیل تفاضل گل منچستریونایتد، زسکامسکو در جایگاه دوم و یونایتد صدرنشین گروه شد. مصدوم شدن پوگبا در این بازی کمی پیروزی یونایتد را تلخ کرد ولی جانشین عالی او یعنی مروان فلینی با درخشش جواب مصدوم شدن پوگبا را داد و گل اول تیمش را به ثمر رساند و در دیگر گل ها هم تاثیر گذار بود.

شرح گل ها:

منچستریونایتد ۱ – ۰ بازل: در دقیقه ۳۵ سانتر بسیار عالی اشلی یانگ با ضربه سر فلینی همراه بود که دروازه بازل به خوبی باز می شود.

منچستریونایتد ۲ – ۰ بازل: در دقیقه ۵۳ سانتر عالی دنی بلیند ، لوکاکو را در موقعیت سرزنی قرار می دهد و او با ضربه سر دروازه بازل را باز می کند و حساب کار را ۲-۰ می کند.

منچستریونایتد ۳ – ۰ بازل: در دقیقه ۸۴ پاس کات بک مروان فلینی به مارکوس راشفورد می رسد و او هم در این بازی گلزنی می کند تا بازی ۳-۰ شود

بازی با نتیجه ۳-۰ به نفع تیم منچستریونایتد تمام شد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟