مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۰۸۲۸
زمان انتشار : ۰۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

تاکید اسپانسر سرخابی‌ها؛

دربی ۸۵ تحت هر شرایطی برگزار می‌شود!

در شرایط که دقایقی پیش باشگاه پرسپولیس خبر از لغو دربی آلمان داده بود، اسپانسر دو باشگاه سرخ و آبی تاکید می کند با توجه به قراردادهای منعقد شده قطعا این مسابقه را در آلمان برگزار خواهد کرد.

به گزارش  شیرازی نماینده ۳۰۹۰ و برگزارکننده دربی در آلمان در این باره می گوید: خبر لغو دربی به هیچ وجه صحت ندارد و ما مصر به برگزاری این بازی هستیم و با توجه به قراردادهای منعقده بین ما و باشگاه آرمنیا بیله‌فلد و اجاره ی ورزشگاه، قصد نداریم زیر بار لغو این بازی برویم.

او در ادامه می‌گوید: اینکه باشگاه پرسپولیس به صورت یکطرفه اعلام می کند که این بازی لغو شده، واقعا غیرقابل قبول است و باعث تعجب ما شده؛ البته به نظر می‌رسد فشارهای این یکی دو روز باعث شده آقای طاهری به جمع بندی اعلام این خبر برسند، که البته بهتر بود قبل از آن با ما مشورت می کردند.

شیرازی با اشاره به اینکه نگرانی‌هایی درباره ی برگزاری این مسابقه وجود داشته و او و تیمش سعی و تلاش خود را برای رفع مشکلات انجام خواهند داد، در پایان حرف هایش گفت: ما بنابر قرارداد و توافق با هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اقدام به برنامه ریزی این مسابقه کردیم و فدراسیون فوتبال نیز به ما نامه ی رسمی برگزاری دربی را در تاریخ ۳۱ام تیرماه داده و با توجه به مخارج و برنامه ریزی باید به این تعهد عمل کنیم و هر یک از طرفین که این توافق را انجام ندهد، باید در مراجع ذی‌ربط پاسخگو باشند؛ چرا که ما نباید متحمل این خسارت ۲۰۰ هزار یورویی بشویم.

جالب اینکه باشگاه استقلال هنوز هیچ واکنشی نسبت به موج خبری دربی ۸۵ از خود نشان نداده است.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار