مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۹۹۵
زمان انتشار : ۱۵:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹

آرسنال خواهان جذب دراکسلر شد

دراکسلر در راه پیوستن به توپچی ها ؟

آرسن ونگر به دنبال جبران اشتباهات و بازگشت به کورس قهرمانی ؟

به گزارش  ، با پیوستن نیمار به پاری سنت ژرمن کار دراکسلر برای بازی در ترکیب اصلی سحت شد و احتمال دارد در همین روز آخر نقل و انتقالات به لیگ برتر برود. آرسنال به دنبال جانشین الکسیس سانچز است که احتمال دارد به منچسترسیتی بپیوندد زیرا باشگاه منچسترسیتی چندین به پزشک را به شیلی فرستاده است تا سانچز در همان جا در تست های پزشکی تیم شرکت کند. بنا بر ادعای نشریه ها تلگراف و بیلد، آرسنال برای جذب یولیان دراکسلر با پاری سنت ژرمن تماس گرفته است و هرچه سریعا این بازیکن را قبل از پایان یافتن مهلت نقل انتقالات به لندن بیاورد.

امروز که احتمالا چمبرلین هم به لیورپول خواهد پیوست آرسنال خطر را بسیار حس کرده است و به دنبال بازیکنی همچون دراکسلر است. آرسنال دو سال پیش هم به دنبال دراکسلر از ولفسبورگ بود ولی در نهایت او به پاری سنت ژرمن پیوست.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟