مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۷۷۶
زمان انتشار : ۲۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷

درآمد نیمار بیش از حقوق هزار فوتبالیست!

آمار نشان می‌دهد دستمزد ستاره برزیلی پاری سن ژرمن بیش از هزار فوتبالیست در سراسر جهان است.

به گزارش  روزنامه گاردین در چاپ امروز خود اعلام کرد نیمار ستاره برزیلی بیش از ۱۶۹۳ فوتبالیست حاضر در لیگ‌های فرانسه، آلمان، انگلیس، سوئد، مکزیک و استرالیا درآمد دارد.

نیمار سالانه تقریبا ۳۶.۷ میلیون یورو از باشگاه پاری سن ژرمن دریافت می‌کند که امروزه ورزشکاران در لیگ فرانسه ۴۲.۵ هزار یورو در سال دریافت می‌کنند.

۱۸ نوامبر در رسانه‌ها خبر اسباب کشی نیمار منتشر شد. وی تصمیم گرفت به دلیل امنیتی عمارت در حومه پاریس را که شبی ۱۴ هزار یورو اجاره اش است را ترک و به محل امن تری نقل مکان کند.

بازیکن ۲۵ ساله برزیلی در تابستان ۲۰۱۷ با انتقال ۲۲۲ میلیون یورویی خود از بارسلونا به پاری سن ژرمن رکورد زد، اما بلافاصله از این انتقال اظهار شکایت کرد و همچنان تمایل خود را به بارسلونا و رئال ابراز می‌کند.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی