مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۸۱۵
زمان انتشار : ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۸

رئال مادرید 1-1 لوانته

دبل مساوی در برابر تیم های شهر والنسیا / تساوی رئال در برنابئو

رئال مادرید در هفته سوم لالیگا به مصاف تیم لوانته رفت و در بازی ای نا امید کننده متوقف شد و با 5 امتیاز در رده چهارم لالیگا ایستاد.

به گزارش  ، رئال مادرید امروز در ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف تیم لوانته رفت و در عملکردی نه چندان خوب در برنابئو برای بار دوم متوقف شد. زیدان در بازی امروز از بازیکنانی همچون تئو هرناندز ، مارکوس یورنته استفاده کرد و هر دو بازیکن عملکرد خوبی نداشتند و زیدان در نیمه دوم یورنته را تعویض کرد ولی باز هم نتوانستند کاری را از پیش ببرند. رئال با این تساوی ۵ امتیازه شد و کار سختی برای رسیدن به صدر جدول در پیش دارد و رقیب او یعنی بارسلونا امشب ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف تیم همشهری اش اسپانیول می رود و باید دید بارسا در آن بازی چه کار می کند. گل های این بازی را لوکاس وازکز برای رئال و اوی برای لوانته به ثمر رساندند. رئال با گلزنی لوکاس وازکر توانست برای ۷۱ امین بار متوالی در دیدار های رسمی گلزنی کند و با رکورد جهان تنها ۳ بازی فاصله دارد. رئال با رکورد ۷۱ بازی متوالی گلزنی ، بهترین تیم اروپا در این حیث است.

شرح گل ها:

رئال مادرید ۰ – ۱ لوانته: در دقیقه ۱۳ پرتاپ اوت بسیار بلند بازیکن لوانته ، اوی را صاحب توپ می کند و در آن شلوغی ضربه بغل پا این بازیکن به گوشه دروازه می رود و دروازه رئال باز می شود.

رئال مادرید ۱ – ۱ لوانته : در دقیقه ۳۶ سانتر عالی رئال و ضربه سر راموس که با دفع ناقص دروازه بان لوانته روبرو میشه و لوکاس وازکر در ریباند دروازه خالی را گل می کند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

نصرت الله تاجیک

ترامپ مجمع عمومی سازمان ملل را با کنگره آمریکا که نمایندگان منتظر بودند برنامه های او را از زبان خودش و نه توئیتر بشوند، اشتباه گرفت! وی در این مجمع بیانیه سیاست خارجی خود را به غلط در حضور جمعی از روسای کشورها خواند که برای تعامل چند جانبه و حل موضوعاتی که سرنوشت بشریت را به خطر میاندازد، گرد آمده اند. سخنانش در مورد ایران سخیف، اما میخ بر تابوت چند جانبه گرائی بود. این سخنرانی که در آن هیچگونه راهبردی جلوتر از نوک بینی اش نمی توان دید ، فاقد انگیزه به منظور ایجاد امید ، اعتماد و اطمینان در دنیائی است که آمریکا برای ساکنان این کره خاکی تدارک دیده است و هیچ چیز جز سیاست واگرائی و رویکرد هر کسی به دنبال منافع خود، بجای هم گرائی بازتولید نمیکند.

علی نصری

جامعهٔ بیمار تخیلی

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت

عماد افروغ

پیش‌شرط‌های مؤثر در جلوگیری از افراط‌گرایی