مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۸۱۵
زمان انتشار : ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۸

رئال مادرید 1-1 لوانته

دبل مساوی در برابر تیم های شهر والنسیا / تساوی رئال در برنابئو

رئال مادرید در هفته سوم لالیگا به مصاف تیم لوانته رفت و در بازی ای نا امید کننده متوقف شد و با 5 امتیاز در رده چهارم لالیگا ایستاد.

به گزارش  ، رئال مادرید امروز در ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف تیم لوانته رفت و در عملکردی نه چندان خوب در برنابئو برای بار دوم متوقف شد. زیدان در بازی امروز از بازیکنانی همچون تئو هرناندز ، مارکوس یورنته استفاده کرد و هر دو بازیکن عملکرد خوبی نداشتند و زیدان در نیمه دوم یورنته را تعویض کرد ولی باز هم نتوانستند کاری را از پیش ببرند. رئال با این تساوی ۵ امتیازه شد و کار سختی برای رسیدن به صدر جدول در پیش دارد و رقیب او یعنی بارسلونا امشب ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف تیم همشهری اش اسپانیول می رود و باید دید بارسا در آن بازی چه کار می کند. گل های این بازی را لوکاس وازکز برای رئال و اوی برای لوانته به ثمر رساندند. رئال با گلزنی لوکاس وازکر توانست برای ۷۱ امین بار متوالی در دیدار های رسمی گلزنی کند و با رکورد جهان تنها ۳ بازی فاصله دارد. رئال با رکورد ۷۱ بازی متوالی گلزنی ، بهترین تیم اروپا در این حیث است.

شرح گل ها:

رئال مادرید ۰ – ۱ لوانته: در دقیقه ۱۳ پرتاپ اوت بسیار بلند بازیکن لوانته ، اوی را صاحب توپ می کند و در آن شلوغی ضربه بغل پا این بازیکن به گوشه دروازه می رود و دروازه رئال باز می شود.

رئال مادرید ۱ – ۱ لوانته : در دقیقه ۳۶ سانتر عالی رئال و ضربه سر راموس که با دفع ناقص دروازه بان لوانته روبرو میشه و لوکاس وازکر در ریباند دروازه خالی را گل می کند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی