مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۰۹۲
زمان انتشار : ۲۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

خیانت؛ دلیل اصلی فروش ستاره پاری سن ژرمن!

لوکاس مورا، ستاره برزیلی پی اس جی پس از چند فصل درخشان، چند روز پیش به تاتنهام پیوست.

به گزارش  مورا سال ها بود که برای پی اس جی بازی می کرد؛ اما در فهرست خروج تیمش قرار گرفت. مسئولان پی اس جی از تابستان به دنبال فروش مورا بودند و در نهایت او در پنجره زمستانی با رقم ۳۰ میلیون یورو راهی تاتنهام شد.

در ابتدا دلیل فروش مورا، فرار پی اس جی از خطر نقض فیرپلی مالی عنوان شد؛ ولی لوپاریزین امروز ادعا کرد که جاسوسی و خیانت مورا به باشگاه و اونای امری(سرمربی)، دلیل اصلی فروش او بوده است.

گویا او به همراه بن عرفا، اخبار داخلی تیم و مشکلات موجود در رختکن را به مطبوعات اطلاع می دادند و امری پس از مطلع شدن از این موضوع، دیگر درنگ برای فروش مورا را جایز ندانسته است.

البته این برخورد باشگاه با مورا با انتقاد مستقیم نیمار روبرو شد. لوپاریزین معتقد است که جو غالب در رختکن نیز موافق ادامه حضور مورا بود و برخورد اینچنینی با او را غیر منصفانه می دانند.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی