مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۲۶۳
زمان انتشار : ۰۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۶

پس از قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان

خیال باطل; تونل بارسلونا به افتخار رئال مادرید

دیدن صحنه تونل زدن بازیکنان حریف برای تیم مورد علاقه، خواسته‌ای فرازمینی برای هر طرفداری است. حال اگر پای بارسا و رئال در میان باشد، همه چیز مانند یک پیروزی در جنگ تمام عیار است.

به گزارش  رئال مادرید توانست شب گذشته با غلبه بر گرمیو برزیل، یک جام دیگر را به مجموعه افتخار خود اضافه کتد. این جام، پنجمین کاپی بود که شاگردان زیزو در سال ۲۰۱۷ به دست آورده بودند.طبق رسمی دیرینه در اسپانیا، اولین تیمی که پس از قهرمانی رئال(و هر تیم اسپانیایی) به مصاف این تیم خواهد رفت می تواند به افتخار قهرمانی کهکشانی ها دالان افتخار تشکیل دهد که البته تصمیمی کاملا اختیاری است.

چند ماه پیش بارسلونا پس از قهرمانی لوس بلانکوس در سوپرکاپ اروپا اولین تیمی بود که باید به مصاف رئال می رفت و دالان افتخار تشکیل نداد. عجیب اینکه حالا نیز بارسلونا اولین تیمی است که باید به مصاف رئال برود و تصور اینکه بازهم دالان افتخار تشکیل ندهد، دور از ذهن نیست.  سال گذشته سویا نیز برای رئال که در توکیو قهرمان دنیا شده بود دالانی تشکیل نداد؛ ولی سال ۲۰۱۵ در مستایا، والنسیا رسم دیرینه را برای رئالی ها به جا آورد. سال ۲۰۱۶ نیز بتیس در نوکمپ به افتخار قهرمانی بارسا در جام باشگاه های جهان دالان افتخار تشکیل داد. آخرین دالان افتخار بارسا برای رئال به سال ۲۰۰۸ و در سانتیاگو برنابئو بر می گردد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی