مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۳۴۱۶
زمان انتشار : ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

خوردبین: از سد الاهلی عبور کنیم ‌می‌توانیم به فینال آسیا برسیم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد این تیم با برتری مقابل الاهلی عربستان می تواند به فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

به گزارش  محمود خوردبین ، وضعیت پرسپولیس را بعد از برد مقابل فولاد خوزستان مطلوب خواند و گفت: شرایط خوبی داریم. مهم این بود که بازی اول را هم با برد پشت سر بگذاریم که همین اتفاق هم رخ داد. حالا هم برای بازی با تراکتورسازی آماده می‌شویم.

وی در مورد بازی پرسپولیس برابر تراکتورسازی در هفته دوم عنوان کرد: برای ما فرقی ندارد که در تهران بازی کنیم یا شهرستان و در هر بازی فقط با هدف برد وارد زمین می‌شویم. بدون شک تراکتورسازی حریف آسانی نیست، ولی امیدوارم در این بازی هم سه امتیاز را بگیریم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از اینکه خیلی‌ها امسال هم این تیم را شانس اول قهرمانی می‌دانند، اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و امسال هم به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم. البته می‌دانیم که قهرمان شدن آسان نیست و برای قهرمانی در لیگ باید بیشتر از فصل گذشته تلاش کنیم.

خوردبین در مورد تقابل سرخپوشان با الاهلی عربستان و بازی حساسی که این تیم در لیگ قهرمانان آسیا در پیش دارد، گفت: اگر امکان بازی در استادیوم آزادی وجود داشت به صورت قطعی می‌گفتم که پرسپولیس صعود می‌کند، ولی با این حال ما شانس بیشتری نسبت به آنها داریم و تلاش می‌کنیم تا از این مرحله صعود کنیم. اگر از سد الاهلی صعود کنیم می‌توانیم به فینال آسیایی برسیم، اتفاقی که وقوع آن برای ما دور از دسترس نیست.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی