مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۳۴۱۶
زمان انتشار : ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

خوردبین: از سد الاهلی عبور کنیم ‌می‌توانیم به فینال آسیا برسیم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد این تیم با برتری مقابل الاهلی عربستان می تواند به فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

به گزارش  محمود خوردبین ، وضعیت پرسپولیس را بعد از برد مقابل فولاد خوزستان مطلوب خواند و گفت: شرایط خوبی داریم. مهم این بود که بازی اول را هم با برد پشت سر بگذاریم که همین اتفاق هم رخ داد. حالا هم برای بازی با تراکتورسازی آماده می‌شویم.

وی در مورد بازی پرسپولیس برابر تراکتورسازی در هفته دوم عنوان کرد: برای ما فرقی ندارد که در تهران بازی کنیم یا شهرستان و در هر بازی فقط با هدف برد وارد زمین می‌شویم. بدون شک تراکتورسازی حریف آسانی نیست، ولی امیدوارم در این بازی هم سه امتیاز را بگیریم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از اینکه خیلی‌ها امسال هم این تیم را شانس اول قهرمانی می‌دانند، اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و امسال هم به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم. البته می‌دانیم که قهرمان شدن آسان نیست و برای قهرمانی در لیگ باید بیشتر از فصل گذشته تلاش کنیم.

خوردبین در مورد تقابل سرخپوشان با الاهلی عربستان و بازی حساسی که این تیم در لیگ قهرمانان آسیا در پیش دارد، گفت: اگر امکان بازی در استادیوم آزادی وجود داشت به صورت قطعی می‌گفتم که پرسپولیس صعود می‌کند، ولی با این حال ما شانس بیشتری نسبت به آنها داریم و تلاش می‌کنیم تا از این مرحله صعود کنیم. اگر از سد الاهلی صعود کنیم می‌توانیم به فینال آسیایی برسیم، اتفاقی که وقوع آن برای ما دور از دسترس نیست.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی