مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۵۹۴۸
زمان انتشار : ۰۹:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۵

پیشکسوت کشتی در گفتگو با اختصاصی:

خلاء رسول خادم برای کشتی مشکل ساز می شود | باید با دیپلماسی و مذاکره با فیلا مشکل رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی را حل کرد

کاکاحاجی با بیان اینکه نبود رسول خادم برای کشتی مشکل ساز می شود، گفت: می توان قضیه عدم رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی در میادین ورزش را با دیپلماسی مسؤولان این حوزه و از طریق مذاکره با فیلا حل کرد.

عبدالکریم کاکاحاجی در گفتگو با اختصاصی درباره استعفا رسول خادم و داستان عدم رویارویی قهرمانان ایرانی با نمایندگان رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: خلاء غیبت رسول خادم در مدیریت کشتی کشور را نمی توان پر کرد.

پیشکسوت کشتی با اشاره به اینکه خادم طی ریاست بر فدراسیون کشتی عملکرد خوبی داشته است، ادامه داد: رسول خادم با قوانین و فضای جدید حاکم بر فیلا آشنا است و نبود ایشان برای کشتی مشکل ساز می شود و نباید این مهره ارزشی را از دست داد .

وی با اشاره به اینکه تکلیف ایران در قضیه عدم رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی در میادین ورزش به ویژه کشتی باید در حوزه دیپلماسی حل شود، گفت: نه اینکه بیایند و با اسراییلی ها رقابت کنند ولی می توان با دیپلماسی مسؤولان این حوزه و از طریق مذاکره با فیلا این مشکل را حل کرد.

پیشکسوت کشتی با اشاره به اینکه بیایند شرایطی را فراهم کنند که اگر کشتی گیری هم انصراف داد، تیم ایران محروم و جریمه نشود، اضافه کرد: فرد انصراف دهنده از مدال محروم شود و دیگران جریمه نشوند.

کاکاحاجی با تاکید بر اینکه باید اقدام جدی در این رابطه انجام شود، اظهار کرد: حرف های رسول خادم در این خصوص منطقی است.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی