مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۰۸۷
زمان انتشار : ۰۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۳

خرید زمستانی رئال در خط حمله مشخص شد

به گزارش  رئال قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی یک گلر و یک مهاجم به خدمت بگیرد. برای خط دروازه، طبق ادعای مارکا، کپا، گلر بیلبائو با قراردادی ۶ ساله و حقوق سالانه ۲٫۵ میلیون یورو جذب خواهد شد؛ ولی برای خط حمله هنوز اختلاف نظراتی بین پرز و زیدان وجود دارد. موندودپورتیوو امروز گزارش داد […]

به گزارش  رئال قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی یک گلر و یک مهاجم به خدمت بگیرد.

برای خط دروازه، طبق ادعای مارکا، کپا، گلر بیلبائو با قراردادی ۶ ساله و حقوق سالانه ۲٫۵ میلیون یورو جذب خواهد شد؛ ولی برای خط حمله هنوز اختلاف نظراتی بین پرز و زیدان وجود دارد.

موندودپورتیوو امروز گزارش داد که فلورنتینو پرز قصد داشت تابستان آینده یک مهاجم نوک درجه یک برای رئال جذب کند؛ اما ضعف کهکشانی ها در خط حمله باعث شده تا این انتقال ۶ ماه زودتر صورت بگیرد.

هری کین و ایکاردی دو مهاجم مورد علاقه پرز هستند که جذب هر دو در زمستان غیرممکن است؛ ولی پیر امریک اوبامیانگ که از حضورش در دورتموند راضی نیست، محتمل ترین گزینه برای انتقال به رئال است. روابط بسیار خوب رئال و دورتموند نیز باعث تسهیل این انتقال خواهد شد.

اوبامیانگ بارها از علاقه خود به رئال سخن گفته و در صورت توافق دو باشگاه، امضای قرارداد با او در کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

از سوی دیگر اما زیدان در مورد جذب اوبامیانگ تردیدهایی جدی دارد و بیشتر مشتاق است تا همچنان روی مثلث BBC حساب کند و در عوض تابستان برای جذب ادن هازارد تلاش شود. رئیس رئال اما معتقد است که جذب هازارد پیشرفت آسنسیو و ایسکو را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

نشست بین زیدان و پرز در ابوظبی، احتمالا بسیاری از ابهامات موجود در انتقالات زمستانی رئال را روشن خواهد کرد.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی