مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۱۷۱
زمان انتشار : ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

سخنگوی باشگاه سپیدرود اعلام کرد.

خراسانی: قرارداد کریمی ۳٫۵ میلیارد تومان نیست

شایعه ای در رسانه ها آمده است که مبلغ قرارداد علی کریمی، دستیارانش و بازیکنانی که قرار است به خدمت بگیرد چیزی در حدود سه میلیارد و پانصد میلیون تومان می‌شود.

به گزارش  در بعضی از خبرگزاری‌ها آمده است که مبلغ قرارداد علی کریمی، دستیارانش و بازیکنانی که قرار است به خدمت بگیرد چیزی در حدود سه میلیارد و پانصد میلیون تومان می‌شود.

فرهاد خراسانی در این رابطه اظهار داشت: این مبلغ اصلا صحت ندارد. قرارداد این مربی با تیم سپیدرود اصلا به این شکل که می‌گویند نیست.

سخنگوی باشگاه سپیدرود ادامه داد: ما در خصوص مبلغ قرارداد مشکلی با کریمی نداشتیم و خودش دوست داشت در رشت کار کند. ما فقط بر سر حقوق بازیکنان و امکانات اولیه تیم مذاکره کردیم. حتی این مربی به ما تخفیف هم داده است و دنبال پول نبود. یک مربی باید خواسته‌هایش از سوی باشگاه تمکین شود. کریمی آدم صادقی است از این رو کار کردن با او برای ما راحت است.

وی در خصوص جذب میلاد فرهانی گفت: ما فقط محمد غلامی را جذب کردیم و با خارج کردن نام بازیکنان زیر بیست و سه سال تنها سه جای خالی دیگر خواهیم داشت. از طرفی ما مذاکره‌ای با میلاد فرهانی نداشتیم. البته دست کریمی را در نقل و انتقالات باز گذاشتیم.

شاید این مربی و دستیارانش با وی توافق کرده باشند. از این رو ممکن است این توافق از سوی آنها صورت گرفته باشد. ولی تا کنون بجز غلامی بازیکنی را به ما برای عقد قرارداد معرفی نکردند.

خراسانی در مورد حمله برخی هواداران سپیدرود به موسوی به خاطر اشتباهش در بازی با گسترش فولاد تبریز گفت: اشتباه جزئی از فوتیال است از این رو بهتر است فقط اشتباهات بازیکن را نبینیم. موسوی حداقل دو موقعیت صدردصد را از حریف گرفته است.

بهتر است کمی رفتارمان را تغییر دهیم. تماشاگرانی که به این بازیکن فحاشی کردند شاید هوادار سپیدرود نباشند. ما اشرافی روی بلیت فروشی و سکو‌ها نداریم اما هر تماشاگری که قرمز بپوشد که هوادار ما نیست.

وی افزود: گاهی شعار‌ها نتیجه عکس دارد. هواداران ما باید تیم خودمان را تشویق کنند چرا که اگر بازیکن حریف را مورد خطاب قراردهیم، جریحه‌دار می‌شود. دیروز همان بازیکنی که مورد خطاب قرار گرفت زننده گل گسترش بود و به خاطر همان حرف‌های روی سکو‌ها انگیزه گرفت.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی