مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۵۷۲۸
زمان انتشار : ۱۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۲

خداحافظ پاریس! افزایش تنش بین نیمار و PSG

نیمار و پاری سن ژرمن رابطه خوبی ندارند و این موضوع می تواند آینده ستاره برزیلی را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش  تنش بین باشگاه و نیمار در خصوص رفتار ستاره برزیلی بعد از مصدومیت افزایش یافته و حالا ذهنیت بدی در بدنه پاری سن ژرمن نسبت به نیمار شکل گرفته است. رئال مادرید به شدت خواهان جذب نیمار است و شایعات در خصوص آینده او به شدت رو به افزایش است.

“خداحافظ پاریس”، تیتر امروز نشریه اکیپ بود که خبر از جلسات پرتنش میان نیمار و نمایندگان او و مدیران پی اس جی داده و اریک رولان، پزشک PSG و دکتر رودریگو لارمر برزیلی، قبل از اینکه به توافق برسند لحظاتی پر تنش داشتند.

در برزیل سوالاتی در خصوص دلایل عدم اعلام اولیه مصدومیت دقیق نیمار وجود دارد؛ اما به هر حال او با تمام توان علاقه داشت برابر رئال مادرید بازی کند؛ اما در نهایت این اتفاق شدنی نبود.

اکیپ مدعی شد در حال حاضر تنها هدف نیمار بازی کردن در جام جهانی است و تصمیمی که مربوط به آینده او می شود خارج از پاریس رقم خواهد خورد. همچنین نشریه لاپاریزین با تایید تنش بین نیمار و باشگاه، بعد دیگری از این داستان را روایت کرده و معتقد است این درگیری ها بر عملکرد پاری سن ژرمن تاثیرگذار خواهد بود.”

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی