مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۵۸۴۳
زمان انتشار : ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

منصوریان احتمالأ برزای را نخواهد

خداحافظی منصوریان با ناجی؟

گروه ورزشی ، علیرضا منصوریان تصمیمش را گرفته و در استقلال لیگ هفدهم، اثری از بهنام برزای نخواهد بود. سرمربی استقلال روی نام بازیکنی خط قرمز کشیده که در اولین سال نشستن روی نیمکت آبی ها، دو بار او را از خطر اخراج رهانید و گزاف نیست اگر بگوییم منصوریان همچنان سرمربی استقلال بودن را […]

گروه ورزشی ، علیرضا منصوریان تصمیمش را گرفته و در استقلال لیگ هفدهم، اثری از بهنام برزای نخواهد بود. سرمربی استقلال روی نام بازیکنی خط قرمز کشیده که در اولین سال نشستن روی نیمکت آبی ها، دو بار او را از خطر اخراج رهانید و گزاف نیست اگر بگوییم منصوریان همچنان سرمربی استقلال بودن را مدیون بهنام برزای است.

سکانس اول

همه چیز برای برگزاری مراسم معارفه دراگا اسکوچیچ آماده بود. مذاکرات با او انجام شده و مرد کروات جواب نهایی را اعلام کرده بود. استقلال بعد از تساوی با نفت در هفته اول، در دو هفته بعدی به استقلال خوزستان و صنعت نفت باخته بود که دومی در آزادی رقم خورد. امتیاز نگرفتن از پیکان، پایان همه چیز بود ولی بهنام برزای تعویضی در دقیقه ۸۲ گل مساوی تیمش را زد و به منصوریان کمک کرد به حضورش ادامه بدهد.

سکانس دوم

این بار هم، همه چیز تمام بود. استقلال به تراکتورسازی در تهران باخته بود. از جام حذفی با شکست برابر نفت بیرون انداخته شده بود. درگیری منصوریان و رحمتی هم، صندلی سرمربی را لرزان تر از همیشه کرده بود. حتی نمایش فوق العاده برابر سپاهان هم نمی توانست به او کمک کند چون استقلال بازی را واگذار کرده بود ولی بازهم بهنام برزای رسید و دست منصوریان را گرفت. او این بار بعد از دقیقه ۹۰، دروازه سپاهان را در نقش جهان باز کرد و نقطه عطف آبی ها را رقم زد. فراموش نکنیم که یک هفته قبل هم برزای از روی نیمکت بلند شد، به زمین رفت و گل دوم تیمش را در جام حذفی به نفت زد.

سکانس سوم

تمدید قرارداد با جابر انصاری، قرارداد داشتن محسن کریمی و جذب داریوش شجاعیان و حسن بیت سعید یعنی پایان دوران حضور بهنام برزای در استقلال. او جزو بازیکنانی است که قراردادش تمام شده ولی برخلاف امثال حسینی و نورافکن و ابراهیمی و انصاری، کسی از باشگاه برای تمدید با او تماس نگرفته است. برزای می گوید:«از خبرهایی که در مورد من منتشر شده و می گوید من در لیست مازاد استقلال هستم ناراحت هستم. من بازیکن آزاد هستم و اصلا حضورم در لیست مازاد معنی نمی دهد. هنوز مسئولان باشگاه استقلال پیشنهادی به من برای تمدید قراردادم نداده اند». استقلال ۶ جای خالی در فهرست بازیکنان بزرگسالش دارد که با امید ابراهیمی، رابسون جان واریو، پژمان منتظری و داریوش شجاعیان پر می شود. دو جای خالی دیگر هم به یک مدافع راست و یک مدافع چپ یا هافبک بازیساز تعلق می گیرد و خبری از برزای نخواهد بود. درحقیقت منصوریان با حضور بیت سعید، کریمی، انصاری، شجاعیان، حقدوست و قائدی تصمیم گرفته قرارداد برزای ناجی تمدید نشود و این بازیکن، تنها جوانی باشد که از فیلتر منصوریان برای حضور در فصل بعد عبور نمی کند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت