مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۳۱۰
زمان انتشار : ۰۹:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷

مربی تیم فوتبال سپیدرود

حق شناس: سعی ما این‌است که با همین بازیکنان‌بومی کارمان را ادامه‌دهیم

مربی تیم فوتبال سپیدرود از حساسیت بازی با تیم سیاه جامگان برای فرار از منطقه خطر گفت.

به گزارش  سهیل حق‌شناس درباره شرایط باشگاه سپیدرود رشت در آستانه دیدار مقابل مشکی‌پوشان در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم نسبت به قبل بهتر شده است و فقط یک مقدار با مصدومیت بازیکنان مواجه هستیم. به غیر از مشکل مصدومیت به لحاظ روحی و روانی پس از پیروزی مقابل نفت شرایط تیم خوب شده است.

وی در خصوص دیدار تیمش مقابل مشکی‌پوشان تصریح کرد: ما در لیگ بازی غیرحساس نداریم و تمام مسابقات مهم است. ما و مشکی‌پوشان در همسایگی یکدیگر در جدول قرار داریم و هر دو تیم هم تقریباً در منطقه خطر هستیم. فکر می‌کنم همین شرایط تیم‌ها در جدول باعث شده بازی حساسی را پیش رو داشته باشیم

مربی تیم سپیدرود رشت در پاسخ به این پرسش که آیا سپیدرود بازیکن جدیدی را جذب خواهد کرد یا خیر، گفت: در حال حاضر با دو بازیکن در حال مذاکره هستیم که باید دید نتیجه آن چه می‌شود. به طور کلی مشکلی از این بابت وجود ندارد و قرار نیست تغییرات زیادی در تیم داشته باشیم. سعی ما این است که با همین بازیکنان بومی کارمان را ادامه دهیم و خدا را شکر در بازی اول برابر نفت هم موفق بودیم

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار