مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۵۷۶۵
زمان انتشار : ۰۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳

عضو فراکسیون ورزش مجلس در گفتگو با اختصاصی:

حضور خانم ها با پوشش مردانه در ورزشگاه نشانه تعصبشان نسبت به فوتبال ایران است | وزارت ورزش حرکت منسجمی در بحث ورود بانوان به ورزشگاه انجام دهند

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور خانم ها با پوشش مردانه در ورزشگاه نشانه تعصبشان نسبت به فوتبال ایران است، گفت: وزارت ورزش حرکت منسجمی در بحث ورود بانوان به ورزشگاه انجام دهند.

یوناتن بت کلیا در گفتگو با اختصاصی در واکنش به حضور برخی خانم ها با پوشش مردانه در ورزشگاه، اظهار کرد:  باید ورد بانوان به ورزشگاه آزاد باشد تا شاهد این رفتارها نباشیم.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان در بحث ورود بانوان به ورزشگاه باید حرکت منسجمی انجام دهند، گفت: اگر قانون لازم است، قانونی تصویب شود.

بت کلیا با بیان اینکه  بیش از نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل داده اند، اضافه کرد: خانمی که با شمایل مردانه وارد ورزشگاه می شود نشان می دهد که آن عرق و تعصب و علاقه و محبت را نسبت به فوتبال ایران دارد، باید بیاییم با حفظ فرهنگ اصیل و قطع فحاشی های سکوها فکری برای حضور بانوان در ورزشگاه ها کنیم.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه باید در این زمینه فرهنگسازی داشته باشیم، گفت:  رسانه ملی و سایر رسانه ها در این راستا باید پای کار بیایند و با آموزش و فرهنگسازی بستر را آماده حضور بانوان در ورزشگاه کنند.

وی با اشاره به اینکه خانم های ورزشکار ما الان با پوشش در میادین بین المللی می درخشند، اظهار کرد: در مجموع باید طبق قوانینی مدون، اجازه حضور بانوان به ورزشگاه ها داده شود.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟