مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۴۰۸۶
زمان انتشار : ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۸

با شکست مقابل تنیسور هلندی

حذف جوکوویچ از تنیس رولاند گاروس

ستاره صربستانی دنیای تنیس مقابل تنیسور هلندی شکست خورد تا اندی ماری کماکان از عنوان شماره یک تنیس جهان دفاع کند.

به گزارش ، مرحله یک‌چهارم‌نهایی تنیس رولاندگاروس فرانسه (دومین گرنداسلم سال دنیا) با صعود اندی ماری اسکاتلندی و حذف نواک جوکوویچ، مرد شماره یک سابق تنیس دنیا خاتمه یافت.
در مهم‌ترین بازی، نواک جوکوویچ صرب در نهایت ناباوری با نتیحه ۳ بر صفر مغلوب دومنیک تیم از هلند شد و برای چهارمین بار متوالی در گرنداسلم‌‍‌ها کنار رقت.

اوپن فرانسه 2017 - رولند گاروس 2017 - Roland Garros 2017 - French Open 2017

جوکوویچ در ۳ ست با نتایج ۷ بر ۶، ۶ بر ۳ و ۶ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد تا «تیم» در نیمه‌نهایی رقیب برنده جدال رافائل نادال اسپانیایی و پابلو کارنو شود؛ رقابتی که پس از برتری نادال در ۲ ست به دلیل شرایط نامساعد جوی به فردا موکول شد.

در دیگر اندی ماری، تنیسور اسکاتلندی ۳ بریک کی نیشیکوری ژاپنی را شکست داد و به نیمه‌نهایی رسید. او برای رسیدن به فینال باید به مصاف استانیسلاس واورینکای سوئیسی برود که در ۳ ست با نتایج ۶ بر ۳، ۶ بر ۳ و ۶ بریک مارین چیلیچ کروات را شکست داد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی