مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۲۳۴
زمان انتشار : ۰۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان

حذف بانک سرمایه؛ تیمی که ندرخشید

تیم والیبال بانک سرمایه با قبول شکست در سومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

به گزارش  سومین و آخرین روز دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان جهان سال ۲۰۱۷ با چهار دیدار در شهرهای اوپوله و ووج لهستان پیگیری شد. تیم والیبال بانک سرمایه که به عنوان قهرمان آسیا در این رقابت ها شرکت کرده است، در سومین دیدار خود در شهر اوپوله به مصاف لوبه چیویتانووا ایتالیا رفت و سه بر صفر مغلوب این تیم شد.

شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه در ست های اول تا سوم این دیدار با امتیازهای ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۳ نتیجه را واگذار کردند تا در سه مسابقه خود در رقابت های جهانی تنها یک امتیاز به دست آورده باشند.

در گروه ایران و قبل از رویارویی بانکی‌ها مقابل نماینده ایتالیا، دیدار حساس زاکسا کُژله لهستان و سادا کروزیرو برزیل برای کسب سهمیه مرحله نیمه نهایی برگزار شد که نماینده برزیل سه بر صفر به پیروزی رسید و به عنوان چهارمین تیم مرحله نیمه نهایی معرفی شد.

پیش از این صعود تیم های لوبه سیویتانوا ایتالیا از گروه یک و تیم های زنیت کازان روسیه و اسکرا لهستان از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی قطعی شده بود.

در دو دیدار دیگر روز پایانی مرحله مقدماتی و در گروه دوم تیم های شانگهای چین و زنیت کازان روسیه موفق به شکست بولیوار آرژانتین و اسکرا لهستان شدند.

جدول گروه های اول و دوم این رقابت ها در پایان دور مقدماتی به قرار زیر است:

گروه یک:

لوبه چیویتانوا ایتالیا سه برد و ۸ امتیاز

سادا کروزیرو برزیل دو برد و ۶ امتیاز

زاکسا کُژله لهستان یک برد و ۳ امتیاز

بانک سرمایه ایران بدون برد و یک امتیاز

گروه دوم:

زنیت کازان روسیه سه برد و ۹ امتیاز

اسکرا لهستان دو برد و ۶ امتیاز

شانگهای چین یک برد و ۲ امتیاز

بولیوار آرژانتین بدون برد و یک امتیاز

روز جمعه چهار تیم صعود کننده به مرحله نهایی این رقابت ها استراحت دارند و روز شنبه ۲۵ آذرماه مرحله نیمه نهایی با دو دیدار در شهر کراکوف لهستان پیگیری می شود که برنامه آن به شرح زیر است:

ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه (۲۰ ایران)؛ لوبه سیویتانوا ایتالیا – اسکرا لهستان
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ ایران)؛ سادا کروزیرو برزیل – زنیت کازان روسیه

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی