مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۲۸۸
زمان انتشار : ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۶

حذف اسپانیا; میانبر ایران برای صعود به مرحله بعد جام‌جهانی

حذف اسپانیا از جام‌جهانی هم می تواند برگ برنده‌ای برای ما باشد و هم می تواند فرصت بزرگی را از ستاره‌های جوان برای درخشیدن بگیرد.

به گزارش  همگروهی با دو تیم بزرگ فوتبال جهان در جام جهانی پیش رو می تواند نگاه‌های زیادی را به بازی‌های ایران در روسیه جلب کند. از کار انداختن رونالدو، ستاره رئال مادرید برای مدافعان و یا گشودن دروازه دایوید دخیا، یکی از بهترین گلرهای حال حاضر جهان بدون شک نام آن بازیکن را بر سر زبان می اندازد.

پیش از این چگونگی مطرح شدن نام علیرضا حقیقی را به علت مد موهایش را نظاره کردیم پس تردیدی به اهمیت جام جهانی نداریم. گروه مرگ از همان پایان مراسم جام جهانی برای فوتبال دوستان جهان پر از حاشیه و ماجرا بوده است، اما طی چند روز گذشته شایعه  کنار گذاشتن تیم ملی اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به صدر اخبار جام جهانی تبدیل شده است، فیفا قهرمان جهان در سال ۲۰۱۰ را به اتهام دخالت در امور فدراسیون متهم کرده و به همین منظور قرار است طی روز های آینده ماموران ویژه این نهاد به مادرید سفر کنند و این احتمال وجود دارد که در صورت اثبات دخالت دولت این کشور در امور فدراسیون فوتبال اسپانیا این کشور از حضور در جام جهانی محروم شود. اتفاقی که می تواند برای ما ایرانی ها خوش یمن تلقی شود،چرا که لاروخا طی این روز ها تیمی غیر قابل مهار را در اختیار دارد.

هم اکنون رئیس اسبق فدراسیون فوتبال اسپانیا ویار به دلیل تخلفات مالی در بازداشت به سر می برد و فیفا به فدراسیون اسپانیا هشدار داده تا هرچه جانشین جایگزین او را مشخص کنند، ایتالیا گزینه بعدی فیفا برای جانشینی اسپانیا در جام جهانی روسیه است،  به هر حال چیزی که واضح است اگر این اتفاق رخ بدهد کار برای تیم ملی کشورمان در جام جهانی هم راحت تر خواهد بود.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی