مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۷۶۵
زمان انتشار : ۰۴:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

هادی عامل در گفتگو با اختصاصی:

حاضر نشدن در برابر نماینده رژیم صهیونیستی محرومیت به دنبال داشت | عملکرد ملی پوش ما کاملا قانونی بود

کارشناس کشتی کشورمان با بیان اینکه انصراف در مقابل نماینده اسراییل تنها با گواهی پزشکی قانونی است، گفت:ما روال قانونی را پیش برده ایم و خارج از قانون کاری را انجام نداده ایم.

هادی عامل در گفت و گو با   درواکنش به شکست علی رضا کریمی مقابل کشتی گیر روس در مسابقات امید های جهان، اظهار کرد: در شبکه های مجازی شنیده شده که مربیان به کریمی گفتند شکست بخورد تا به نماینده رژیم صهیونیستی برخورد نکند این را باید خود مربیان پاسخ دهند و بنده نمی توانم اظهار نظر کنم.

کارشناس کشتی کشورمان با اشاره به اینکه کناره گیری از مبارزه زمانی قانونی است که کشتی گیران ما با گواهی پزشکی از مصاف با نمایندگان رژیم صهیونیستی انصراف دهند، تصریح کرد: تنها در این شرایط است که انصراف ملی پوشان ما قانونی است در غیر اینصورت با محرومیت مواجه می شوند.

عامل با تأکید بر اینکه اتحادیه جهانی کشتی بعید است به شکست عامدانه برای روبرو نشدن با نماینده رژیم صهیونیستی واکنشی نشان دهد، اضافه کرد: اتحادیه جهانی سیاسی به ماجرا نگاه نمی کند، در هرحال ما روال قانونی را پیش برده ایم و خارج از قانون کاری را انجام نداده ایم.

کارشناس کشتی کشورمان با بیان اینکه ایران جزء سه کشور برتر کشتی دنیا است، اظهار کرد:  روس و آمریکا در کنار ایران در این لیست قراردارند و اگر یکی از این تیم ها در مسابقاتی حاضر نباشند این رقابت ها کوچک می شوند و  سطح کیفی شان تنزل خواهد یافت.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟