مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۷۶۵
زمان انتشار : ۰۴:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

هادی عامل در گفتگو با اختصاصی:

حاضر نشدن در برابر نماینده رژیم صهیونیستی محرومیت به دنبال داشت | عملکرد ملی پوش ما کاملا قانونی بود

کارشناس کشتی کشورمان با بیان اینکه انصراف در مقابل نماینده اسراییل تنها با گواهی پزشکی قانونی است، گفت:ما روال قانونی را پیش برده ایم و خارج از قانون کاری را انجام نداده ایم.

هادی عامل در گفت و گو با   درواکنش به شکست علی رضا کریمی مقابل کشتی گیر روس در مسابقات امید های جهان، اظهار کرد: در شبکه های مجازی شنیده شده که مربیان به کریمی گفتند شکست بخورد تا به نماینده رژیم صهیونیستی برخورد نکند این را باید خود مربیان پاسخ دهند و بنده نمی توانم اظهار نظر کنم.

کارشناس کشتی کشورمان با اشاره به اینکه کناره گیری از مبارزه زمانی قانونی است که کشتی گیران ما با گواهی پزشکی از مصاف با نمایندگان رژیم صهیونیستی انصراف دهند، تصریح کرد: تنها در این شرایط است که انصراف ملی پوشان ما قانونی است در غیر اینصورت با محرومیت مواجه می شوند.

عامل با تأکید بر اینکه اتحادیه جهانی کشتی بعید است به شکست عامدانه برای روبرو نشدن با نماینده رژیم صهیونیستی واکنشی نشان دهد، اضافه کرد: اتحادیه جهانی سیاسی به ماجرا نگاه نمی کند، در هرحال ما روال قانونی را پیش برده ایم و خارج از قانون کاری را انجام نداده ایم.

کارشناس کشتی کشورمان با بیان اینکه ایران جزء سه کشور برتر کشتی دنیا است، اظهار کرد:  روس و آمریکا در کنار ایران در این لیست قراردارند و اگر یکی از این تیم ها در مسابقاتی حاضر نباشند این رقابت ها کوچک می شوند و  سطح کیفی شان تنزل خواهد یافت.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی