مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۱۱۹
زمان انتشار : ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۳

جیمز رودریگز; آیا درخششی دوباره در جام‌جهانی همراه می آورد؟

جیمز با چالش بزرگی مواجه شده و باید ثابت کند درخشش او در جام جهانی پیشین اتفاقی نبوده است.

به گزارش  جیمز رودریگز از بهترین فرصت هر فوتبالیست که درخشش در جام‌جهانی است به بهترین نحو ممکن استفاده کرد و توانست پیشنهادات محتلفی را از بزرگترین تیم های اروپایی دریافت کند. سر آخر او رئال مادرید را برگزید و رویای کودکی خود را محقق ساخت.

زندگی فوتبالی جیمز در سه سالی که در رئال حضور داشت، پستی و بلندی های زیادی به همراه داشت. آنجلوتی و بنیتز به او اعتقاد داشتند و همواره به عنوان یار اصلی فرصت زیادی برای بازی پیدا می کرد ولی با روی کار آمدن زین الدین زیدان مشخص شد سرمربی فرانسوی رئال اعتقاد چندانی به سبک بازی رودریگز ندارد و او به بازیکنی نیمکت نشین و در سایه تبدیل شد.

جیمز از فرصت های داده شده به او توسط زیزو بهره می‌برد و خوش می درخشید ولی این ها برای تغییر نظر سرمربی کافی نبود تا او در سال منتهی به جام جهانی به فکر ترک رئال و فرصت بیشتر بازی برای از دست ندادن جام جهانی باشد. در بایرن جیمز و آنجلوتی یک بار دیگر به هم رسیدند ولی این بار اوضاع برای هر دو خوب پیش نرفت. آنجلوتی پس از نتایج ضعیف در ابتدای فصل برکنار شد و جیمز طعم تلخ انتقادات را چشید.

با روی کار آمدن هاینکس اوضاع بایرن کاملا دگرگون شد و دوباره همان بایرن مدعی را شاهد هستیم و اوضاع رودریگز نیز کمی بهتر شده اما هنوز هم با ستاره تیم ملی کلمبیا در جام جهانی ۲۰۱۴ فاصله دارد. هاینکس بارها اعلام کرده است که به توانایی وی ایمان دارد و با حمایت از او مطمئن است به روزهای اوجش باز خواهد گشت.

جیمز با چالش بزرگی مواجه شده و باید ثابت کند درخشش او در جام جهانی پیشین اتفاقی نبوده است.او باید نشان دهد ارزش این همه توجه و ستایش رسانه ها را در آن مقطع داشته است و هنوز هم در جمع بهترین هاست.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی