مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۴۹۵
زمان انتشار : ۰۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸

جلسه تاج با سفیر استرالیا؛ استرالیا خواهان دیدار دوستانه با ایران شد

سفیر استرالیا عصر امروز با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش  به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سفیر کشور استرالیا در تهران ، عصر امروز با مهدی تاج ، رییس فدراسیون فوتبال دیدار کرد و پیشنهاد داد دو تیم راه‌یافته به جام جهانی دیداری تدارکاتی با هم داشته باشند. در این دیدار آقای یان بیگز سفیر استرالیا در تهران، ضمن تشکر از برگزاری جلسه ، گفت: با توجه به پیشینه خوب همکاری دو فدراسیون استرالیا و ایران و به منظور کسب آمادگی بیشتر برای حضور موفق در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از طرف فدراسیون فوتبال استرالیا پیشنهاد برگزاری یک مسابقه دوستانه بین تیم های ملی دو کشور را می‌دهم.

مهدی تاج هم ضمن تشکر از پیشنهاد سفیر استرالیا در تهران گفت : خوشبختانه تیم ملی کشورمان در حال حاضر در وضعیت پایدار و مناسبی است و ما هم از برگزاری مسابقه دوستانه با تیم استرالیا استقبال می کنیم . پس از بحث و تبادل نظر در مورد تاریخ برگزاری مسابقه فوق ، مقرر شد هماهنگی های لازم با سرمربی تیم ملی کشورمان صورت پذیرفته و در صورت تأیید کارلوس کی روش ، به سفارت استرالیا اعلام تا هماهنگی های مورد نیاز برای برگزاری مسابقه انجام شود.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟