مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۳۴۷۴
زمان انتشار : ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

جریمه سنگین و احتمالا خط خوردن در انتظار عادل

عادل غلامی در دقایق پایانی تمرین امروز تیم ملی والیبال با محمد موسوی درگیری شدیدی پیدا کرد که در نهایت به ترک اردو منجر شد.

به گزارش  آخرین تمرین تیم ملی والیبال در تهران برای کسب سهمیه مسابقات جهانی امروز در تهران برگزار شد که تلخ ترین اتفاق ممکن بین بازیکنان رخ داد. در دقایق پایانی تمرینات تیم ملی سید محمد موسوی و عادل غلامی وارد مشاجره شدید لفظی شدند که در نهایت عادل غلامی لباس خود را عوض کرد و از اردو بیرون رفت.
حتی امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی هم نتوانست مانع رفتن او شود. خوش خبر همیشه نقش کلیدی در تیم ملی دارد و معمولا بازیکنان حرف او را قبول می کنند اما شدت درگیری به قدری زیاد بوده است که وساطت او هم جواب نداد.  بعد از تمرین تیم کادر فنی نزدیک به ۱۵ دقیقه جلسه ای فوری با هم گذاشتند تا تصمیمات لازم را بگیرند اما سرپرست تیم ملی اعلام قطعی نظر کادر فنی را به فردا موکول کرد.

امیر خوش خبر هیچ خبر قطعی نداد اما به احتمال زیاد خط خوردن از تیم ملی و جریمه ای سنگین در انتظار او خواهد بود. درگیری سید و عادل برای حضور در تمرین بود و زمانی که محمد موسوی در زمین بود عادل از او خواست که جای او را بگیرد که همین مساله به تنشی بزرگ تبدیل شد.
این دو بازیکن در یک پست بازی می کنند و سال هاست با هم در یک تیم باشگاهی توپ می زنند. آنها یک سال در کاله و دو سال در بانک سرمایه به قهرمانی لیگ کنار هم رسیده بودند اما درگیری آخر آنها منجر به بزرگترین حاشیه مدت های اخیر شد.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟