مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۴۳
زمان انتشار : ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۶

در مصاحبه با روزنامه الوطن قطر

جباری: منتظر سرمربی جدید استقلالم

مجتبی جباری در مصاحبه ای با روزنامه الوطن قطر ادعای جنجالی کرد که می تواند آرامش تیم سابقش را به هم بزند.

به گزارش  و به نقل از تسنیم، شماره هشت سابق آبی های پایتخت در مصاحبه با روزنامه الوطن قطر گفت:

چهار فصل فوق‌العاده و خوشایند را در تیم الاهلی سپری کردم به ویژه سه فصل اول آن که تجربه بسیار مفیدی از همه نظر  بود. این خاطرات زیبا برای همیشه در ذهن می‌مانند، زیرا به همراه خانواده در قطر احساس غربت نمی‌کردیم. همین مسئله سبب شد تا بهترین تلاشم را انجام دهم و ۳ فصل اولم در الاهلی فوق‌العاده بود.

وی درباره فصل چهارم حضورش در تیم الاهلی اظهار داشت:

به خاطر سقوط چهار تیم از لیگ ستارگان قطر به دسته پایین‌تر  شرایط سختی وجود داشت. تمام بازی‌ها حساس و تعیین‌کننده سرنوشت تیم‌ها بودند. من هم شرایط سختی به خاطر مصدومیت داشتم و روی کارم در تیم الاهلی بی‌تاثیر نبود. برای حضور در ترکیب تیم الاهلی با تاخیر مواجه شدم اما سخت کار کردم تا با قدرت غیبتم را جبران کنم. می‌خواستم انتظارات کادر فنی از خودم را در بالاترین سطح ممکن برآورده کنم. متاسفانه پس از تلاش سخت و آمادگی فنی و بدنی جهت بازی برای تیم الاهلی با بی‌اعتنایی یوسف آدم، سرمربی سابق مواجه شدم که مرا رد می‌کرد. او به من فرصت بازی نداد. روی من در بازی‌های پیش‌روی الاهلی با وجود اشتیاق زیادم حساب نمی‌کرد. این یک مسئله طبیعی است که غیبت یک بازیکن آماده در بازی می‌تواند روی عملکرد فنی او تاثیر بگذارد. دیگر نمی‌خواهم زیاد در این خصوص حرفی بزنم.

جباری درباره آینده و پیشنهادهایش هم گفت:

پیشنهادهای زیادی از جمله از استقلال دریافت کرده‌ام اما هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ام. فکرمی‌کنم کمی زود باشد درباره تیم آینده‌ام حرف بزنم.

هافبک پیشین استقلال خاطرنشان کرد:

همان طور که گفتم اخیراً پیشنهادهای زیادی دریافت‌ کرده‌ام که یکی از مهمترین آنها پیشنهاد باشگاه استقلال است، اما هنوز در این باره تصمیم نهایی‌ام را نگرفته‌ام چون منتظر معرفی سرمربی جدید این تیم و بازیکنانی که قرار است به خدمت بگیرند، هستم. به نظرم زود است که بخواهم در این مورد صحبت کنم چون فصل تازه تمام شده است، اما فکر می‌کنم به بازی در تیم استقلال در فصل آینده خیلی نزدیک هستم.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار