مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۵۴۱۷
زمان انتشار : ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷

پس از اعلام عدم بازگشت به مادرید

جایگزین رونالدو کدام ستاره خواهد بود؟

دادگاه اسپانیا کریستیانو رونالدو فوق ستاره رئال مادرید را به فرار مالیاتی از زمان حضورش در این باشگاه به ارزش مبلغ 14/7 میلیون یورو محکوم شده است تا موجب نارضیتی این بازیکن و خواستار خروجش از باشگاه باشد.

گروه ورزشی ، در روز گذشته شرایط به اوج پیچیدگی خود برای رونالدو رسید و او در جمع بازیکنان تیم ملی پرتغال رسما از تصمیمش برای خروج از سانتیاگو برنابئو سخن بگوید و باشگاه رئال مادرید در شوکی بی سابقه فرو برود. حال اگر تصمیم این ستاره پرتغالی نهایی شود قطعا باشگاه رئال مادرید باید خلا حضور یک فوق ستاره را در تیم خود پر کند و از آنجایی که رئال مادرید همواره یک ابر ستاره را در ترکیب خود داشته است، قطعا خلا حضور او را پر می کند ، اما چه کسی؟

Image result for ronaldo bye

این موضوعی است که از روز پنج شنبه در تمامی رسانه های ورزشی دنیا به صورت داغ مطرح و دنبال شده است و حالا MARCA با سؤال از کارشناسان خود، لیستی از جانشین های احتمالی وی در مادرید منتشر کرده است.

نظر هوگو سرزو: نیـمار:

فلورنتینو پرز از مدت ها قبل خواهان به خدمت گرفتن نیمار بود، و در صورتی که کریستیانو رونالدو جدا شود، ممکن است او بار دیگر به سراغ ستاره برزیلی برود. لوس بلانکوس می تواند پیشنهاد تک ستاره بودن در ترکیب تیم را به نیمار ارائه کند و او به این ترتیب می تواند از زیر سایه مسی خارج شود. ممکن است رقم فسخ قرارداد ۲۰۰ میلیون یورویی او با استفاده از پول فروش رونالدو، پرداخت شود.

نظر جیمی رینکون: کیلیان امباپه:

هیچ بازیکنی بیشتر از کیلیان امباپه شانس سلطه بر فوتبال اروپا طی دهه آینده را ندارد. این بازیکن فرانسوی می تواند با آمار و ارقام گلزنی کریستیانو رونالدو برابری کند چرا که با نگاهی اجمالی به کارنامه او در سن ۱۸ سالگی می توان گفت که در آینده ستاره بزرگی خواهد شد. روبرت لواندوفسکی و آنتوان گریزمن از لحاظ سن و آینده دار بودن نمی توانند با او برابری کنند، و نیمار و پائولو دیبالا نیز به اندازه او شم گلزنی بالا ندارند.

نظر دلفین ملرو: روبرت لواندوفسکی:

با توجه به خصوصیات کریستیانو رونالدو، رئال مادرید به بازیکنی احتیاج دارد که بتواند روند گلزنی ستاره پرتغالی را تکرار کند و لواندوفسکی توانایی این کار سخت را دارد. شواهد زیادی وجود دارد که نشان از تمام کنندگی خوب مهاجم لهستانی دارد و همچنین می تواند با ضربات مستقیم از راه دور نیز دروازه حریفان را تهدید کند، بنابراین رئال مادرید باید احتمال خرید او را هم بررسی کند.

نظر آلبرتو بنیتز: آنتوان گریزمن:

رقم فسخ قرارداد گریزمن ۱۰۰ میلیون یورو است، و او در تابستان امسال نیز تا آستانه جدایی از اتلتیکو مادرید پیش رفت. سخت است که این بازیکن را برای انتقال به رقیب همشهری وسوسه کرد، اما او گفته که مایل به فتح عناوین قهرمانی است و می توان شانس همکاری با قهرمان اروپا را به او پیشنهاد کرد.

نظر داوید پادیا: پائولو دیبالا:

دیبالا به عنوان یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر دنیای فوتبال شناخته می شود و هم با استعداد است و هم از ویژگی جوانی و کلاس کاری بالا برخوردار است. او پیش تر خصوصیات خود را در یوونتوس نشان داده و می تواند گام بعدی خود را با انتقال به رئال مادرید بردارد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت