مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۱۱۴
زمان انتشار : ۰۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۳

پروژه عبور از "پله"

ثبت ورقی دیگر از تاریخ به نام مسی

اعجوبه بلوگرانا پس از رسیدن به رکورد گرد مولر حالا به دنبال رسیدن به تعداد گل های اسطوره فوتبال برزیل است.

به گزارش  پیش از برگزاری جلسه تمرینی تیم بارسلونا، لیونل مسی و سوارز از ۶ کفش طلای خود رونمایی کردند تا فضای متفاوتی پس از چند روز تعطیلی بر تیم اعمال شود. هفته گذشته آبی‌اناری ها توانسته بودند با دو گل سوارز و مسی ویارئال را از پیش رو بردارند و حال شاگردان والورده خود را برای دیدار با لاکرونیا آماده می کنند.

پس از لاکرونیا باید به مادرید سفر کنند و مقابل رئال به میدان بروند. هواداران این تیم حالا بیشتر از هر زمان دیگری به ساق های ابر ستاره آرژانتینی تیمشان دل بسته اند. چرا که او توانست با گلزنی در بازی قبلی بارسلونا هم شرایط را برای برتری تیمش فراهم کند و هم یک رکورد دیگر از خود به جای بگذارد. مسی لئو با گلی که به ویارئال زد به رکورد افسانه ای گرد مولر رسید که توانسته بود با پیراهن یک باشگاه ۵۲۵ گل به ثمر برساند،. پسر دوست داستنی بلوگرانا بعد از رسیدن به این افتخار حالا آرزو های بزرگ تری را در سر می پروراند، شاید جام جهانی بعدی یکی از جدی ترین هدف های مسی در سال آینده باشد، جامی که در ویترین افتخارات لئو جای خالیش به شدت احساس می شود.

مسی در این فصل لالیگا بیشتر از هر بازیکن دیگری گلزنی کرده است تا در صدر جدول گلزنان جای بگیرد، او در این فصل پس از رسیدن به گرد مولر آلمانی به فکر گرفتن اسطوره فوتبال برزیل پله است، مسی با گلی که در بازی قبلی تیمش به ثمر رساند ۵۲۵ گله شد تا تنها ۱۶ گل با پله ای فاصله داشته باشد که برای سانتوس ۵۴۱ گل به ثمر رسانده است.

به نظر می رسد مسی برای رسیدن به رکورد پله فقط نیاز به کمی شانس دارد تا دچار مصدومیت نشود.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی