مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۷۲۶
زمان انتشار : ۰۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

پرسپولیس 3-0 گسترش فولاد

تیم برانکو همچنان بی رقیب ؛ پیروزی پرگل پرسپولیس در برابر گسترش فولاد

تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دیدار معوقه به مصاف تیم گسترش فولاد رفت و با 3 گل تیم حریف را در تبریز شکست داد. پرسپولیس با این پیروزی 13 امتیازه شد و هم امتیاز با پارس جنوبی جم در صدر جدول ایستاد.

به گزارش  ، تیم فوتبال پرسپولیس امروز ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه به مصاف تیم ته جدولی گسترش فولاد رفت و پرسپولیس توانست در نمایشی کاملا برتر پیروز میدان شود. پرسپولیس که به دلیل بازی در لیگ قهرمانان آسیا بر خلاف دیگر تیم ها بازی هفته پنجم لیگ برتر را دیرتر آغاز کرد و امروز توانست با این پیروزی به صدر جدول برسد. گل های این بازی را علی پور ، احمدزاده و طارمی به ثمر رساندند تا باری دیگر تبریزی ها جلوی پرسپولیس ناکام بمانند.

حاشیه بازی: در دقیقه ۲۴ هوادارن گسترش فولاد شروع به فحاشی به کاپیتان فقید تیم پرسپولیس یعنی هادی نوروزی کردند که با دخالت حسین ماهینی ، هوادارن دست از فحاشی برداشتند.

شرح گل ها:

گسترش فولاد ۰ – ۱ پرسپولیس: در دقیقه ۷۰ حرکت عالی طارمی از سمت راست و پاس به موقع او به علی پور توانست گل را برای پرسپولیس به ارمغان بیاورد و علی پور دروازه خالی را با ضربه ای بغل پا باز کرد.

گسترش فولاد ۰ – ۲ پرسپولیس: در دقیقه ۷۲ پاس طلایی محسن مسلمان به فرشاد احمد زاده و احمدزاده توانست موقعیت تک به تک با دروازه بان را گل کند.

گسترش فولاد ۰ – ۳ پرسپولیس: در دقیقه ۷۶ و باز هم پاس هوایی بسیار عالی مسلمان ، طارمی را صاحب توپ می کند و او در موقعیتی کاملا زاویه بسته دروازه گسترش فولاد را به خوبی باز می کند.

جدول لیگ برتر ایران پس از پایان هفته پنجم این سری از مسابقات.

تصاویری از بازی :

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علی نصری

جامعهء ما امروز بیش از‌ آن‌که «بیمار» باشد٬ «بیمار تخیلی» است. رویکرد «فعالانه» و «سازنده‌»ای نسبت به مشکلات ندارد. در برابر انتقاد دچار توهم «لاعلاجی» می‌شود٬ هر مشکلی را به شکل یک «معضل» اساسی می‌بیند و به کل جامعه و فرهنگ و تاریخ و هویت‌ خودش تعمیم می‌دهد٬ امید و انگیزه‌اش را از دست می‌دهد٬ با تلقین ناخوشی خود را به تدریج ناخوش و افسرده می‌کند٬ و جز «خودزنی» و «خودویران‌گری» راه حل دیگری برای مشکلاتش نمی‌یابد.

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت

عماد افروغ

پیش‌شرط‌های مؤثر در جلوگیری از افراط‌گرایی

متین مسلم

ایران و عربستان در مسیری جدید | پاییز رنگارنگ روابط ایران و اعراب