مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۸۶۸۶
زمان انتشار : ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۶

توقف بی موقع اینتر در خانه آتالانتا

اینتر در دیداری خارج از خانه مقابل آتالانتا با نتیجه 0-0 متوقف شد و فرصت صعود به رتبه سوم جدول سری آ را از دست داد.

به گزارش  شاگردان لوچانو اسپالتی که هفته گذشته مقابل تورینو با یک گل مغلوب شده بودند، در دیدار امشب هم نتوانستند دروازه آتالانتا را باز کنند و دو امتیاز ارزشمند دیگر را از دست دادند.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی کاملا توپ و میدان را در اختیار داشت. در دقیقه ۵ و روی یک پاس در عمق عالی، گومز می توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند اما ضربه او از کنار دروازه اینتر به بیرون رفت. برتری بازیکنان آتالانتا ادامه داشت و بازیکنان این تیم یکی دو موقعیت خوب دیگر روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند.

در ادامه بازیکنان اینتر تا اندازه ای پیش کشیدند اما در دقیقه ۱۹ باز هم این تیم میزبان بود که می توانست به گل برسد ولی واکنش تماشایی سمیر هاندانوویچ، مانع از گلزنی بارو شد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم هم آتالانتا شروع بهتری داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۵۰ به گل برسند اما این بار هم با خوش شانسی بازیکنان اینتر، توپ از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

در ادامه بازی تا اندازه ای از تب و تاب افتاد اما در دقایق پایانی این اینتری ها بودند که نمایش هجومی تری داشتند و حتی می توانستند به گل برسند اما موقعیت های آنها نیز تبدیل به گل نشد و بازی با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی