مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۷۳۳
زمان انتشار : ۰۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس:

تنها راه نجات فوتبال از فساد موجود خصوصی سازی است

رضا نیک نظر با بیان اینکه تنها راه نجات فوتبال از فساد موجود خصوصی سازی است، گفت: خیلی از مربیان و مدیران در فوتبال کشور دلالی می کنند.

رضا نیک نظر در گفت و گو با درمورد فساد در فوتبال، اظهار کرد: فساد در گذشته هم در فوتبال بوده است، ولی امروز سرو صدای فساد در فوتبال بخاطر وجود دنیای مجازی و انعکاس سریع اطلاعات بیشتر شده است.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه تا فوتبال ما در ایستگاه خصوصی سازی متوقف نشود فساد وجود دارد، تصریح کرد: حساب و کتاب درستی در فوتبال ما وجود ندارد.

نیک نظر با تأکید براینکه فوتبال خصوصی شود همه چیز حساب و کتاب پیدا می کند، اضافه کرد:  راه در رو های زیادی در فوتبال ما وجود دارد، بخشی از آن به مالیات برمی گردد.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه اکثر مدیران عامل باشگاه ها ثبات و دوام مدیریتی ندارند، افزود: این عامل به عدم نتیجه گیری آنها برنمی گردد، خیلی وقت ها برخی مدیران عامل باشگاه ها با دلالان زد و بند می کنند.

نیک نظر با تأکید براینکه خیلی از مربیان در فوتبال ما دلالی می کنند، اظهار کرد: با این وضع فساد موجود از بین نمی رود و تنها راه برخورد با آن خصوصی سازی است.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!