مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۷۳۳
زمان انتشار : ۰۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس:

تنها راه نجات فوتبال از فساد موجود خصوصی سازی است

رضا نیک نظر با بیان اینکه تنها راه نجات فوتبال از فساد موجود خصوصی سازی است، گفت: خیلی از مربیان و مدیران در فوتبال کشور دلالی می کنند.

رضا نیک نظر در گفت و گو با درمورد فساد در فوتبال، اظهار کرد: فساد در گذشته هم در فوتبال بوده است، ولی امروز سرو صدای فساد در فوتبال بخاطر وجود دنیای مجازی و انعکاس سریع اطلاعات بیشتر شده است.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه تا فوتبال ما در ایستگاه خصوصی سازی متوقف نشود فساد وجود دارد، تصریح کرد: حساب و کتاب درستی در فوتبال ما وجود ندارد.

نیک نظر با تأکید براینکه فوتبال خصوصی شود همه چیز حساب و کتاب پیدا می کند، اضافه کرد:  راه در رو های زیادی در فوتبال ما وجود دارد، بخشی از آن به مالیات برمی گردد.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه اکثر مدیران عامل باشگاه ها ثبات و دوام مدیریتی ندارند، افزود: این عامل به عدم نتیجه گیری آنها برنمی گردد، خیلی وقت ها برخی مدیران عامل باشگاه ها با دلالان زد و بند می کنند.

نیک نظر با تأکید براینکه خیلی از مربیان در فوتبال ما دلالی می کنند، اظهار کرد: با این وضع فساد موجود از بین نمی رود و تنها راه برخورد با آن خصوصی سازی است.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی